Erkar Turizm, filosunu Otokar Poyraz ile güçlendirdi

1
8416

Otokar, bu yılın başında satışa sunduğu Poyraz ile taşıma firmalarının tercihi olmaya devam ediyor. Düşük işletme giderleriyle ön plana çıkan Poyraz, Zonguldak Kilimli’de faaliyet gösteren ve bölgenin en büyük personel taşıma firmalarından biri olan Erkar Turizm’in de tercihi oldu. Erkar Turizm, filosunu 10 adet Poyraz ile güçlendirdi.

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, Poyraz otobüsleri ile firmaların tercihi olmaya devam ediyor. Sahip olduğu Ar-Ge yeteneği ile müşteri talep ve beklentilerine uygun araçlar tasarlayıp üreten Otokar, Zonguldak Kilimli’de faaliyet gösteren ve bölgenin en büyük personel taşıma firmalarından biri olan Erkar Turizm’e 10 adetlik Poyraz satışı gerçekleştirdi.

Düzenlenen teslimat törenine Erkar Turizm’in sahibi Erdinç Kargidan, Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, İç Pazar Ticari Araçlar Satış Direktörü Murat Tokatlı, Otobüs Satış Grup Yöneticisi Murat Torun, Karadeniz Bölge Satış Yöneticisi Erol Mertan ve Otokar bayi Özerler 2 Otomotiv’den Zafer Yazıcı katıldı.

 Erkar Turizm’in sahibi Erdinç Kargidan, teslimat töreninde yaptığı konuşmada “Otokar, yıllardır tercih ettiğimiz ve gerek kalite gerek servis gerekse de müşteri memnuniyeti anlamında sorunsuz çalıştığımız bir marka. Yeni çıkan ve kısa zamanda hem performansı hem de sunduğu ekonomi ile dikkat çeken Otokar Poyraz otobüslerinden 10 adet alarak filomuzu güçlendirdik. Bu konuda desteklerini esirgemeyen Otokar ailesine teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

Küçük Otobüs Sınıfında Fark Yaratıyor

Poyraz’ın kısa zamanda yakaladığı başarıdan memnun olduklarını kaydeden Otokar Genel Müdür Yardımcısı Basri Akgül, küçük otobüs sınıfında yeni bir dönemi başlattıklarını söyledi. Sektörden gelen talep üzerine geliştirilen Poyraz’ın 27+1 kişilik küçük otobüs sınıfında uygun ilk yatırım maliyetinin yanı sıra düşük parça ve işletme giderleri ile pazarı hareketlendirdiğini vurgulayan Basri Akgül, “Poyraz otobüsümüz, manevra kabiliyeti, performansı, yenilikçi tasarımı, gelişmiş teknik ve güvenlik özellikleriyle sınıfında öne çıkmaya devam ediyor. Erkar Turizm’in de Otokar’ı tercih etmesinden büyük mutluluk duyduk. Yeni araçların hayırlı olmasını dileriz.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz