Karsan’dan Tekirdağ’a 27 adet Atak

0
2803
Karsan-Tekirdag-BSB-Teslimati-1
Karsan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 27 adet Atak otobüs teslim etti.

Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 27 adet Atak otobüs teslim etti. Belediyenin Fen İşleri Dairesi Başkanlığı’nda gerçekleştirilen teslimat törenine Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Belediye Genel Sekreter Fatih Ünsal, Ulaşım Daire Başkanı Erdin Eral, Karsan Satış Müdürü Adem Ali Metin, Bölge Satış Yöneticisi Celal Yalnız, Satış Sonrası Hizmetler Bölge Yöneticisi Kemal Sibilik ve belediye çalışanları katılım gösterdi. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, törendeki konuşmasında Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesi sakinleri için konforlu, engelli uyumlu ve güvenilir bir marka tercih ettiklerini vurguladı.

Karsan-Tekirdag-BSB-Teslimati-3
Karsan Atak otobüsler Tekirdağ’ın Süleymanpaşa ilçesinde hizmet verecek.

Karsan, filolarını yenileyen kentlerin tercihi olmayı sürdürüyor. Karsan, son olarak 8 metre otobüs sınıfının en önemli modelleri arasında yer alan ikinci nesil Atak otobüslerinden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne 27 adet teslim etti.

Muzaffer-Arpacioglu-111
Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, törendeki konuşmasında Süleymanpaşa ilçesinde ulaşımda yeni bir dönem başladığını, kent sakinleri için konforlu, engelsiz, herkes için erişilebilir ve güvenilir bir marka tercih ettiklerini vurguladı. Karsan adına konuyu değerlendiren Karsan Ticari İşler Genel Müdür Yardımcısı Muzaffer Arpacıoğlu ise 8 metre sınıfını yaratarak herkese öncü olan Atak’ın; tecrübesi, sağlamlığı ve tasarrufunun yanında yeni görünümüyle müşterilerin tercihi olmaya devam ettiğini ifade etti. 

Karsan-Tekirdag-BSB-Teslimati-2
Yeni Atak’ın Euro 6 ölçütündeki 4.5 litrelik FPT NEF4 turbo dizel motoru, 186 beygir güç ve 680 Nm tork üretiyor.

Karsan Atak

Kentiçi toplu taşımada azami verimliliğe odaklanan Karsan Atak, yepyeni dış tasarımı ve LED gündüz farlarıyla modern bir görünüm ortaya koyarken, yüksek teknolojiyle donatılmış yeni sürücü kabiniyle konforda çıtayı daha yükseğe taşıyor. Üç parçadan oluşan ön tamponuyla servis maliyetlerini düşüren Atak’ta Şasi Yana Yatma özelliği, engelli rampası ve USB girişleri yolcuların hayatını kolaylaştırıyor. Yeni Atak’ın 4.5 litrelik FPT NEF4 turbo dizel motoru, 186 beygir güç ve 680 Nm tork üretiyor. Euro 6 emisyon seviyesine sahip motor, çevrecilikte de son teknolojiyi kullanıcılarına sunmaya özen gösteriyor. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz