Mercedes-Benz Türk’ten Sesli Turizm’e 18 adet Sprinter

0
2255
Renault Trucks


Sesli Turizm, yeni araç alımında tercihini her zamanki gibi yine Mercedes-Benz’den yana kullandı ve araç parkındaki Mercedes-Benz marka araç sayısını 121’e çıkarttı.

İstanbul bölgesinde öğrenci ve personel taşımacılığı alanında faaliyet gösteren İstanbul merkezli Sesli Turizm, tercihini bir kez daha Mercedes-Benz’den yana kullandı. Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv aracılığı ile gerçekleşen satışla Sesli Turizm, filosuna 18 adet Sprinter ekledi.

Araç parkındaki araçların tamamı Mercedes-Benz olan Sesli Turizm, filosuna kattığı 18 adet yeni Sprinter aracı Has Otomotiv Hadımköy yerleşkesinde gerçekleşen törenle teslim aldı. Bu teslimatla birlikte şirketin araç parkındaki Mercedes-Benz marka araç sayısı 121’e yükseldi.

Teslimat törenine Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, ikinci el hafif ticari taşıt faaliyetlerini yürüten Mercedes-Benz Türk Used1 Satış Müdürü Faruk Özer, Mercedes-Benz Finansman Türk Pazarlama ve Hafif Ticari Araçlar / Kamyon Satış Müdürü Meltem Gürsoy, Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv İcra Kurulu Üyesi Mustafa Sarıgül, Has Otomotiv Ticari Araçlar Satış Direktörü Turan Dik, Has Otomotiv İstanbul Hafif Ticari Araçlar Satış Müdürü Osman Çoban ve Sesli Turizm firma sahibi Metin Sesli katıldı.

Tufan Akdeniz: “Sesli Turizm bizim için çok önemli bir iş ortağı

Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar Pazarlama ve Satış Direktörü Tufan Akdeniz, yaptığı konuşmada “Bu sene Mercedes-Benz Türk olarak 50’nci yıldönümümüzü kutluyoruz. Bizler için çok anlamlı olan bu özel yılda hafif ticari araç satışlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sesli Turizm bizim için çok önemli bir iş ortağı. Yeni araç alımında bir kez daha Mercedes-Benz’i tercih ettikleri için çok mutluyuz. Sesli Turizm’in araç parkındaki bütün araçlar Mercedes-Benz’den oluşuyor ve bu da bizi oldukça gururlandırıyor. Markamıza olan yakın ilgilerinden dolayı kendilerine bir kez daha teşekkür ediyor ve yeni araçlarının hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

Metin Sesli: “Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz

Sesli Turizm Firma Sahibi Metin Sesli ise şöyle konuştu: “Mercedes-Benz Türk ile gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği neticesinde filomuzdaki araç sayımızı 121 adede yükselttik. Sesli Turizm olarak kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetine çok önem veriyoruz. Bu sebepten dolayı filomuzdaki araç sayısını artırırken tercihimizi her zaman olduğu gibi yine Mercedes-Benz’den yana kullandık. Satın aldığımız 18 araçtan 15 adedini takas yönetimiyle aldık. Mercedes-Benz Türk’e verdikleri kaliteli hizmetten dolayı, Mercedes-Benz Finansman Türk’e sağladıkları destek ve kredi imkânları için, Mercedes-Benz Türk Used1’a ikinci el alım satım işlemleri için ve bu satışın gerçekleşmesindeki katkılarından dolayı Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv’e teşekkür ediyoruz. İşbirliğimizin ilerleyen dönemlerde de devam etmesini temmenni ediyor, ayrıca Mercedes-Benz Türk’ün 50’nci yıldönümünü gönülden kutluyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz