Otokar Servis Günleri başlıyor

0
1223
Renault Trucks

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, satış sonrası hizmetleriyle de fark yaratıyor. Türkiye’nin önde gelen ticari taşıt üreticisi, düzenlediği Otokar Servis Günleri kampanyası ile ticari taşıt sahiplerinin yükünü hafifletmeyi amaçlıyor.

Türkiye genelindeki yaygın servis ağıyla kullanıcısına satış sonrasında düşük bakım giderleri ve uygun parça maliyeti sunan Otokar, 11 Eylül tarihinde ticari motorlu taşıt sahipleri için servis kampanyasını başlatıyor. 15 yaş altı ticari motorlu taşıtlar için düzenlenen “Otokar Servis Günleri” kapsamında taşıt sahipleri işçilik, periyodik bakım ve filtre parçalarında yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıyor. Türkiye genelinde kampanyaya katılan 100’e yakın yetkili serviste gerçekleşecek “Otokar Servis Günleri” 11 Ekim tarihinde sona eriyor. Otokar’ın satış sonrası hizmetlerdeki titiz yaklaşımı ile profesyonel servis elemanlarının görev aldığı servislerde kampanya süresince periyodik bakım yaptıran taşıt sahiplerine yelek ve check-up hediye ediliyor.

50 yılı aşkın tecrübesi ile sektörde pek çok ilke imza atan Otokar’ın düzenlediği kampanya ile ilgili detaylı bilgilere 444 68 57 numaralı “Otokar Müşteri Hattı”ndan 7 gün 24 saat ulaşılabildiği gibi kullanıcılar en yakın Otokar servisine www.otokar.com.tr adresinden de erişebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz