Mitsubishi L200, yılın en çok satan pick-up’ı oldu

0
579
Mitsubishi L200

Temsa Motorlu Araçlar tarafından Türkiye’de satışa sunulan Mitsubishi L200, 3 bin 335 adet satış ile tüm pick-up satışlarında yüzde 23 pay alarak 2018 yılını önder olarak tamamladı.

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) tarafından açıklanan rakamlara göre Mitsubishi L200, 2018 yılında pick-up kategorisinde en çok satılan araç oldu. ODD rakamlarına göre Mitsubishi L200 toplam 3 bin 335 adet araç satışı ile pick-up sınıfında yüzde 23 pazar payı ile 2018 yılını önder olarak tamamladı.

Bunun yanı sıra, Mitsubishi Motors markası, Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından bu yıl 9’uncusu düzenlenen Satış ve İletişim Ödülleri Ödül Töreninde (ODD) “Hafif Ticari Taşıtlarda En Hızlı Büyüyen Marka” ödülüne layık görüldü.

L200, Mitsubishi Motors’un yetmiş yıllık pick-up teknolojisi ile tasarlandı. Yüksek donanım seviyesine sahip olan Mitsubishi L200, ekonomik yakıt tüketimi ve kolay manevra kabiliyetiyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıyor. Bir pick-up’ın sağlamlığının ve dayanıklılığının yanı sıra sınıfında öncü konfor ve güvenlik özelliklerine sahip olan Mitsubishi L200, RISE gövde yapısı, darbe emici şasisi ve gelişmiş süspansiyon sistemi sayesinde her türlü yol koşulunda rahatlıkla yol alıyor. Mitsubishi L200’lerin 6 farklı donanım sürümü bulunuyor. Temsa Motorlu Araçlar, pick-up kategorisindeki güçlü oyuncusu Mitsubishi L200 ile rekabetçi pozisyonunu koruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here