Diamond Echo: Renault Trucks Avrupa’yı aydınlatıyor

0
475
Renault Trucks
Renault Trucks, yüzde 100 elektrikli benzersiz bir kamyonla ilk kez Avrupa turnesine çıktı. “Diamond Echo” adı verilen bir Renault Trucks E-Tech T olan bu araç, benzersiz bir elektrikle ışıldayan tasarıma sahip.

Renault Trucks, yüzde 100 elektrikli benzersiz bir kamyonla ilk kez Avrupa turnesine çıktı. “Diamond Echo” adı verilen bir Renault Trucks E-Tech T olan bu araç, benzersiz bir elektrikle ışıldayan tasarıma sahip ve üretildiği Bourg-en-Bresse fabrikasından 11 Nisan 2024 tarihinde yola çıktı. 7 ülkede 10.000 kilometreden fazla yol kat edecek ve taşımacılık topluluğuyla buluşmak ve elektrikli mobilitenin operasyonel gerçekliğini göstermek için 60’tan fazla durak yapacak.

Kendini öncelikle elektrikli hareketliliğe dayalı bir enerji dönüşümüne adamış olan Renault Trucks, 650 kg’lık e-kargo bisikletlerinden 44 tonluk çekicilere ve şehiriçi inşaat kamyonlarına kadar yüzde 100 elektrikli araçlardan oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi sunuyor. Fransız üretici elektrikli ve elektrikle ışıldayan bir kamyonla Avrupa turuna başladı: Renault Trucks E-Tech T Diamond Echo.

Renault Trucks E-Tech T Diamond Echo
Lumilor teknolojisine dayanan ve Demon Paint tarafından uygulanan boya, elektrik uyarısına maruz kaldığında parlıyor.

Benzersiz elektrikle ışıldayan tasarıma sahip elektrikli kamyon

Renault Trucks E-Tech T Diamond Echo ışıkla boyanıyor. Sürücüler, tasarım ve boya uzmanlarıyla yapılan işbirliğinin sonucu olan bu olağanüstü kamyon, karanlıkta kendini gösteriyor. Lumilor teknolojisine dayanan ve Demon Paint tarafından uygulanan boya, elektrik uyarısına maruz kaldığında parlıyor.

Yüzde 100 elektrikli kamyonla ilk Avrupa turu

Renault Trucks E-Tech T Diamond Echo, Nisan’dan Temmuz’a kadar Avrupa’da turlayacak ilk yüzde 100 elektrikli kamyon olacak. 7 ülkede 10.000 kilometreden fazla yol kat edecek ve 60’tan fazla durak yapacak. Her durak, taşımacılık profesyonelleriyle tanışmak, elektrikli mobilitenin operasyonel gerçekliğini ve faydalarını göstermek, Renault Trucks E-Tech serisini ve markanın uzman ağının kalitesini tanıtmak için bir fırsat olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz