Mercedes-Benz Türk’ten nisan ayına özel fırsatlar

0
404
Mercedes-Benz-Actros-1842-nisan
Mercedes-Benz Actros 1842

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ve otobüs ticari taşıt ürün grupları için hazırladığı nisan ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz kamyon kampanyaları

Araç + kasko kampanyası (TL)

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in, Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2018 model yılı Euro 6 Çekici ve Euro 6 6×4/8×4 inşaat kamyonu modelleri için nisan ayında geçerli olacak araç ve kaskoyu kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde kurumsal müşteriler; 250 bin TL kredi tutarı, 36 ay vade ve yüzde 1,23 faiz oranı; şahıs firmaları için ise 250 bin TL kredi tutarı, 36 ay vade ve yüzde 1,34 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.

Araç + kasko kampanyası (Euro)

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in, Aksaray üretimi Mercedes-Benz 2018 model yılı Euro 6 Çekici ve Euro 6 6×4/8×4 İnşaat kamyon modelleri için nisan ayında geçerli olacak; araç ve kaskoyu kapsayan özel finansman kampanyası çerçevesinde kurumsal müşteriler; 70 bin € kredi tutarı, 24 ay vade, yüzde 0 faiz oranı ile Mercedes-Benz kamyon sahibi olabilirler.

Mercedes-Benz-Tourismo-nisan
Mercedes-Benz Tourismo

Mercedes-Benz otobüs kampanyası

Mercedes-Benz otobüslerde “Yıldızını Seç” kampanyası

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler nisan ayında Tourismo otobüsler için kaçırılmayacak bir kampanya sunuyor. Müşteriler; 550 bin TL kredi tutarı için, 36 ay vade, yüzde 0 sabit faiz oranı ile 15 bin 278 TL aylık ödemelerle hayallerinin yıldızına sahip olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here