ZF Services Türk, marine servis noktaları ile bir araya geldi

0
717
ZF-Marine-Servis-Noktalari-Toplantisi
ZF Services Türk ailesi, Türkiye çapındaki marine servis noktaları ile 27 Şubat 2019 tarihinde İstanbul’da düzenlediği “ZF Marine Servis Noktaları Semineri”nde bir araya geldi.
Renault Trucks

ZF Services Türk ailesi, Türkiye çapındaki marine servis noktaları ile 27 Şubat 2019  tarihinde İstanbul’da düzenlediği “ZF Marine Servis Noktaları Semineri”nde  bir  araya gelerek onlarla yeni  ürünleri ve servis hizmetleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Ayrıca marine servis noktalarına 2019  yılına ait stratejiler ve Ar-Ge çalışmalarından da bahsedildi.

Toplantıda “Servis Fark Yaratır” sloganı ile müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik hedeflerini dile getiren Deniz Sevk Sistemleri Müdürü Çağlar Çolak, “Servis noktası  ağımıza  yeni eklenen  firmalar ile çok daha hızlı ve etkin bir servis ağına  sahibiz.” söylemi ile ZF Marine ailesinin büyümekte olduğuna, ayrıca  süreç  iyileştirmeleri ve devreye  alınan  yeni prim sistemine dair bilgi verdi. Satış ekibi tarafından da yeni pazar eğilimleri ve sunmayı  planladıkları yeni ürünlere  dair bilgi paylaşıldı.

İstanbul, İzmir, Bodrum, Göcek, Marmaris ve Antalya’dan  gelen katılımcılara 2019 yılı pazarlama stratejileri konusunda bilgi veren Pazarlama Müdürü Can Akkan, yenilenen temsil standartları, müşterilere yönelik gerçekleştirilecek tanıtım çalışmaları ve servislerin dijital medya yayın  plan  ve  beklentilerine dair görüş alış verişinde bulundu.  Hatıra fotoğrafı çekimi ardından akşam  yemeğine geçen katılımcılar, şirket tarihinde ilk kez düzenlenen Marine  Servis Noktaları toplantısından  son derece memnun kaldıklarını dile getirdiler.

Kapsamlı ürün yelpazesinde tek yöne dönüşlü, çift yöne dönüşlü  ve hibrit şanzımanlar, pervaneler, elektrikli dümen sistemleri, elektronik kontrol sistemleri, azimuth pervaneler, tünel tipi iticiler ve yelkenli pod pervaneleri yer alan ZF Marine ürünlerinin tasarımı, firmanın her yıl yatırıma aktardığı, satışlarının yaklaşık yüzde 6’sı kadarlık Ar-Ge fonuyla  geliştiriliyor. Bu ürünler, ZF Marine’in dünya çapındaki geniş servis ağı sayesinde 7/24 özel hizmetle destekleniyor

Ticari gemiler, feribotlar, askeri gemiler, gezi tekneleri ve römorkörler gibi benzeri  teknelerin tasarım gereksinimlerini karşılayacak şekilde özel olarak yapılandırılan ZF Marine şanzımanları; sağlam, kompakt ve yüksek performanslı şanzımanlardan oluşan eksiksiz bir ürün yelpazesi ile en iyi çözümleri sunuyor. Yüksek kalite standardı, akıllı tasarım  kavramı  ve bakım  kolaylığı sunan yapısı sayesinde günümüzün orta  ve yüksek hızlı dizel motorlarına mükemmel uyum sağlayan ZF şanzımanları;  istenen çalışma profillerinde en düşük arıza kullanım maliyeti ile öne çıkıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz