Mercedes-Benz Türk, otobüs teslimatlarına tam hızla devam ediyor

0
2624

Mercedes-Benz Türk, 2 Mart – 7 Nisan 2017 tarihleri arasında birçok firmaya ve bireysel otobüsçüye kentlerarası ve kentiçi otobüs teslimatları gerçekleştirdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto, İlyas Günel ve Bünyamin Günel’e teslim edildi. Teslimat esnasında İlyas ve Bünyamin Günel, üç nesildir Mercedes-Benz araçlarını tercih ettiklerini belirterek, araçların sorunsuz çalışması ve düşük yakıt sarfiyatının tercihlerinde önemli rol oynadığını ifade ettiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Tarsus tarafından Astor Turizm’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Adnan Asoğlu’na teslim edildi. Adnan Asoğlu, Mercedes-Benz araçların müşterilerin beklentilerini aştığını ve bu yönüyle Mercedes-Benz’in kalitede öncü olduğunu belirterek, araçların düşük yakıt sarfiyatının, düşük işletme maliyetlerinin ve dayanıklılığının tercihlerinde etkili olduğunu söyledi.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Ankara tarafından Bektaşlar Turizm’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD ve bir adet Tourismo 16 RHD, Enver Bektaş’a teslim edildi. Enver Bektaş, teslimat esnasında Travego araçları genişliği, iç hacmi, yakıttaki cimriliği ve yüksek konfor algısı nedeniyle tercih ettiklerini ve Travego araçların müşteri beklentilerini fazlasıyla karşıladığını belirterek, 2017 yılında Tourismo Euro 6 araç yatırımlarına devam edeceklerini söyledi. Bektaş, toplamda satın aldıkları beş aracın üç adedini teslim aldıklarını, kalan iki adedini de mayıs ayında teslim alacaklarını sözlerine ekledi.

Mercedes-Benz Türk bayi Mengerler Sivas tarafından Malatya Medine’ye satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, firma sorumlusu Mehmet Şenaldı ve Ramazan Keskin’e teslim edildi. 2017 yılına hızlı yatırımlarla giren Malatya Medine Turizm’in aldığı beş adet Tourismo 16 2+1 RHD aracın beşincisini teslim alan Şenaldı ve Keskin, Mercedes-Benz araçların kalitesinin, dayanıklılığının, düşük işletme maliyetlerinin ve yakıt ekonomisinin tercihlerinde etkili olduğunu kaydettiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Gaziantep tarafından Mardin Seyahat’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Cemal Yılmaz’a teslim edildi. Filosunu yalnızca Mercedes-Benz ile güçlendiren Mardin Seyahat, Mercedes-Benz araçları yakıt cimriliği ve dayanıklılığı nedeniyle tercih ediyor.

Mercedes-Benz Türk bayi Mengerler İzmir tarafından Pamukkale Turizm’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Zekeriye Yılmaz’a teslim edildi. Zekeriya Yılmaz, aldıkları bu araçla araç parklarındaki Tourismo sayısını dörde çıkardıklarını ve 2017 yılında yatırımlarına devam edeceklerini belirterek, Tourismo araçların düşük yakıt ve işletme maliyetleri ve dayanıklılığı nedeniyle tercihleri olduğunu ifade etti.

Mercedes-Benz Türk bayi Mengerler Ankara tarafından Doğan Nur Turizm’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Mengerler Ankara Satış Müdürü Şenay Güngör tarafından Doğan Nur Turizm firma ortaklarından Ali Kör’e teslim edildi. Doğan Nur Turizm, 2017 yılındaki yatırımlarına Mercedes-Benz ile devam edecek. Ali Kör, yeni nesil Euro 6 Mercedes-Benz araçların teknolojideki öncülüğünden duydukları memnuniyeti dile getirdi ve Mercedes-Benz araçların yüksek kalite algısı sayesinde yolcularına daha konforlu ve rahat bir yolculuk sağlamaktan gurur duyduklarını ifade etti.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman İstanbul tarafından Yurdum Seyahat’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Koluman İstanbul Satış Müdürü Önder Gökçe tarafından Yurdum Seyahat firma sahibi Ayhan Tokatlı’ya teslim edildi. Ayhan Tokatlı, 2017 senesine hızlı yatırımlarla başladıklarını ve yatırım yapmaya devam edeceklerini dile getirdi. Garajında Setra ve Travego araçlar da bulunan firma, bu yeni yatırımla Tourismo’yu da araç parkına kattı. Ayhan Tokatlı, Mercedes-Benz araçların düşük yakıt sarfiyatının, yüksek kalitesinin ve düşük işletme maliyetlerinin seçimlerinde etkili olduğunu vurguladı.

Mercedes-Benz Türk bayi Has İstanbul tarafından Anadolu Seyahat’e satışı gerçekleşen iki adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Anadolu Seyahat firma yetkilisi Mehmet Eskici’ye teslim edildi. Mehmet Eskici, Tourismo araçların dayanıklılığından, düşük işletme maliyetlerinden ve düşük yakıt sarfiyatından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk bayi Has İstanbul tarafından Malatya Beydağı Turizm’e satışı gerçekleşen üç adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD, Sönmez İkde’ye teslim edildi. Alınan beş aracın son üç adedini teslim alan Sönmez İkde, Tourismo araçlardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek. araçların Mercedes-Benz kalitesini en iyi şekilde temsil ettiğini söyledi. İkde, düşük yakıt sarfiyatının ve araçların yüksek konfor algısının da tercihlerinde etkili olduğunu vurguladı.

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Ankara tarafından Pamukkale Turizm bireysel otobüs işletmecisi Levent Öncüden’e satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 2+1 RHD teslim edildi. Altı aracın bir adedini daha teslim alan Levent Öncüden, Mercedes-Benz araçların ekonomikliğinden ve yüksek kalitesinden dolayı çok memnun olduklarını belirterek, Mercedes-Benz’in bu nedenle her zaman ilk tercihleri olacağını kaydetti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz