Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon tanıtımlarıyla ACE of M.I.C.E. ödülerini aldı

0
1495

Başarılı kongre, toplantı ve etkinlikleri ödüllendirerek sektörün gelişimine katkı yapmak amacıyla beş yıldır verilen ACE of M.I.C.E. Ödülleri’nde Mercedes-Benz Türk iki farklı ödüle layık görüldü.

Mercedes-Benz Türk’ün Şubat 2016’da gerçekleştirdiği ‘Yeni Travego Lansmanı’ En İyi Lansman Etkinliği Ödülü’nü, Mayıs 2016’da gerçekleştirdiği ‘Euro 6 Kamyonları Lansmanı’ ise En İyi Lansman Etkinliği Jüri Özel Ödülü’nü aldı.

Türkiye’de kuruluşunun 50’nci yılını kutlayan Mercedes-Benz Türk, otobüs ve kamyon sektöründeki başarılarını ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor. Mercedes-Benz Türk, bu kez, geçen yıl Euro 6 ölçütlerine göre tamamen yenilediği ‘Yeni Travego Lansmanı’ ve ‘Euro 6 Kamyonları Lansmanı’ ile alanının en prestijli ödülü olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri’nde iki özel ödüle değer bulundu.

Kongre, toplantı ve etkinlik sektörünün kalite çıtasının yükselmesine katkıda bulunmak amacıyla verilen ve MICE sektörünün tek ödül töreni organizasyonu olan ACE of M.I.C.E. Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri, bu yıl beşinci kez sahiplerini buldu. Tüm kategorilerde incelenen çalışmalar, 85 ayrı firma ve derneğin üst düzey yöneticisi ile akademisyenlerden oluşan jüri heyeti tarafından değerlendirildi.

Travego otobüslerini Hoşdere otobüs fabrikasında Euro 6 ölçütlerine göre yenileyen Mercedes-Benz Türk, yeni Travego’yu “Gelecek Sefer” kavramıyla tanıttığı tanıtımla “En İyi Lansman Etkinliği” ödülünün sahibi oldu.

Aksaray kamyon fabrikasında ürettiği kamyonları Euro 6 ölçütlerine göre yenileyerek uzun yol ve nakliye araçlarını Actros, inşaat araçlarını Arocs, şehiriçi dağıtım araçlarını ise Atego çatısı altında toplayan Mercedes-Benz Türk, Comvex Fuarı 2016’daki yeni kamyon tanıtımıylaysa “En İyi Lansman Etkinliği Jüri Özel Ödülü”ne layık görüldü.

Mercedes-Benz Türk Kamyon ve Otobüs Pazarlama İletişimi Müdürü Gamze Şulen, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Mercedes-Benz Türk olarak hem şehirlerarası otobüs hem de kamyon pazarında geleneksel hale gelen önderliğimizi 2016 yılında da sürdürmeyi başardık. Bu başarımızın arkasında Mercedes-Benz’in kalite, güvenlik ve konfordan ödün vermeyen üstün mühendisliği ve teknolojisi, Mercedes-Benz Türk olarak Hoşdere otobüs ve Aksaray kamyon fabrikalarımıza yaptığımız toplamda 1 milyon Euro’yu aşan yatırımlarımız, araştırma-geliştirme çalışmalarımız ve çalışanlarımızın emeği yatıyor. Üretimde mükemmeli yakalamak için en ufak ayrıntı üzerinde yaptığımız titiz çalışmalarımızı, ürünlerimizi tanıtırken de devam ettiriyor tanıtımlarımızda da aynı özeni gösteriyoruz. Yoğun emek verdiğimiz, özenle sunduğumuz ve her türlü ayrıntısı ile mükemmeli hedeflediğimiz bu çalışmalarımızın ödüllendirilmesi bize gurur veriyor. Kuruluşumuzun 50’nci yılında bu ödüle layık görüldüğümüz için ayrıca mutluluk duyduk.

Mercedes-Benz Türk Pazarlama İletişimi ve Müşteri Yönetimi Müdürü Gamze Şulen

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz