Mercedes-Benz hafif ticari taşıt ekim kampanyası

0
1081

şük ilk satın alma maliyeti, yüksek kalite standartları, yakıt ekonomisi, arttırılan güvenlik donanımları, farklı kullanım alanlarına uygun geniş ürün yelpazesi ile sınıfının beğenilen aracı Mercedes-Benz Vito, cazip kredi olanakları ile ekim ayında da müşterilerini bekliyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler’in ekim ayında 2017 model Vito’ya özel hazırladığı kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımına özel 100 bin TL’ye varan kredi kullanımında 48 aya varan vade seçenekleri sunuluyor. Bu kampanya ile müşteriler, yüzde 1,09 sabit faiz oranı ve 544 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatıyla farklı kullanım alanlarına uygun bu araca sahip olabiliyorlar.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler; far ve yağmur duyargası, rüzgâr savrulma asistanı ve şerit takip asistanı gibi standart güvenlik özelliklere sahip Sprinter araçlar için de ekim ayında fırsatlar sunuyor. 2017 model Sprinter araç alımlarında, yüzde 0,89 sabit faiz oranı ile aylık 519 TL’den başlayan ödeme olanağı sunuluyor.

İkinci el hafif ticari taşıt kampanyaları

Mercedes-Benz Türk’ün ikinci el hafif ticari araç markası Used1 altında ekim ayında sunduğu kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko tercih edilmesi durumunda yüzde 1,09 faizli kredi ve 544 TL’den başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Sonbahar/Kış Kampanyası

1 Ekim – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Mercedes-Benz Türk Yetkili Servisleri‘nde, 749 TL ve üzeri orijinal yedek parça, aksesuvar, orijinal yağ ve lastik alışverişi yapan hafif ticari taşıt müşterilerini sürpriz hediye bekliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz