Mercedes-Benz Türk’ten ekim ayına özel fırsatlar

2
948
Renault Trucks

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, kamyon ve otobüs ticari taşıt ürün grupları için hazırladığı ekim ayına özel kampanyalar ile kişiye özel fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Mercedes-Benz kamyonlarda Euro ya da TL ile ödeme seçenekleri

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Axor 1840-1844 hariç, tüm Mercedes-Benz kamyon tipleri için geçerli olmak üzere ekim ayında avantajlı faiz oranlarıyla araç ve servis sözleşmesi sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, araç ve servis sözleşmesini kapsayan “Özel Finansman Kampanyası” çerçevesinde 250 bin TL’ye varan kredi tutarları için yüzde 0,94’ten başlayan faiz oranları ve 4 bin 160 TL’den başlayan aylık ödeme olanakları sunuyor.

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, Euro ödeme seçeneklerinde ise “Özel Finansman Kampanyası”nın tercih edilmesi halinde 75 bin Euro’ya varan kredi tutarları için ödeme seçenekleri sunuyor.

Mercedes-Benz otobüslerde ayrıcalıklı fırsatlar

Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, ekim ayı kampanyası kapsamında Mercedes-Benz Travego 15, Tourismo 15 ve Tourismo 16 model otobüs alımlarında da müşterilerine özel avantajlar sunuyor.

Kampanya kapsamında Mercedes-Benz Kasko kullanımında 600 bin TL’ye varan krediler, 40 ay vadeli yüzde 1,26 sabit faiz oranı ile 9 bin 707 TLden başlayan aylık ödeme fırsatı sunuluyor.

Euro ödeme seçeneğinde ise Mercedes-Benz Finansal Hizmetler, 200 bin Euro’ya varan kredi tutarları için yüzde 0,53 sabit faiz oranı ile 2 bin 795 Euro’luk aylık ödeme olanağı sunuyor.

Mercedes-Benz Travego

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz