Mercedes-Benz otobüs teslimatları

0
1993

Mercedes-Benz Türk bayi Koluman Gaziantep tarafından Ben Turizm’e satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1, Yunus Dal’a teslim edildi. Ben Turizm yetkilileri, Tourismo 16 RHD 2+1’i düşük yakıt sarfiyatı ve yüksek ikinci el değerine sahip olmasından dolayı tercih ettiklerini dile getirerek, aracı oldukça beğendiklerini ve Mercedes-Benz kalitesine çok güvendiklerini ifade ettiler.

Mercedes-Benz Türk bayi Mengerler Ankara tarafından Turtaş Taşımacılık’a satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Tourismo 15 RHD, Davut Güzeller’e teslim edildi. Teslimat esnasında yetkililer, Yeni Tourismo 15 araçların müşteri dostu yakıt performansına ve sorunsuz sürüş deneyimine vurgu yaptılar. Davut Güzeller, yolcuların tercih ettiği yüksek konfor ve güven duygusunun yeni Tourismo 15 ile kolaylıkla karşılanabileceğini söyledi.

Mercedes-Benz Türk tarafından Kuzey Seyahat’e bir adet Mercedes-Benz Conecto teslimatı gerçekleştirildi. Kuzey Seyahat yetkilileri, Conecto’nun sahip olduğu düşük yakıt masrafı ve yüksek konfor özellikleriyle kentiçi taşımacılıkta sektördeki rakiplerinden ayrıştığını dile getirerek, bu alımı, Mercedes-Benz güvencesi ve Conecto’nun değişmeyen kalitesi nedeniyle gerçekleştirdiklerini ifade ettiler.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz