Mercedes-Benz Türk, otobüs teslimatlarını sürdürüyor

0
1949

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından Honest Travel Group’a satışı gerçekleştirilen üç adet Tourismo 15 ve Tourismo 16, Honest Travel Group Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Deveci ve Operasyon ve Transport Müdürü Erkan Murat Bulutlar’a teslim edildi. Teslimat sırasında araç filosuna yeni üç otobüs daha katmanın mutluluğunu yaşadıklarını kaydeden Mehmet Deveci, 2018 ile alakalı dört adet yeni Tourismo alacaklarının sinyalini verdi. Bu alım ile birlikte müşterilerine daha iyi hizmet vereceklerini açıklayan Deveci, filolarında 46, 50 ve 54 koltuklu araçların bulunduğunu belirterek. verdikleri servisin kalitesinin çok yüksek olduğunu ifade etti. Erkan Murat Bulutlar ise Honest Travel‘ın ilk aldığı aracın firmanın kurulduğu günden bu yana filolarında olduğunu, tüm araç seçimlerinde ekip olarak birlikte karar aldıklarını ve Mercedes-Benz markasından vazgeçmediklerini dile getirdi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından Honest Travel Group’a üç adet Tourismo 15 ve Tourismo 16 satışı gerçekleştirildi.

Mercedes-Benz Türk tarafından Dokuz Eylül Üniversitesi’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Intouro, Dokuz Eylül Üniversitesi temsilcilerine teslim edildi. Yetkililer teslimat sırasında Mercedes-Benz otobüslerin yolcularına sağladığı yüksek konforu ve kaliteyi vurguladılar. Mercedes-Benz Türk, 2017 yılında yapmış olduğu teslimatlar ile üniversitelerin yanında olduğunu bir kez daha gösterdi.

Mercedes-Benz Türk tarafından İskenderun Üniversitesi’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Tourismo 15 RHD, İskenderun Teknik Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı tarafından kullanılmak üzere teslim edildi. Teslimat esnasında Mercedes-Benz Tourismo’nun uzun ömürlü kullanımı vurgulandı.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Koluman İstanbul tarafından Kamil Koç’a satışı gerçekleştirilen 10 adet Mercedes-Benz Tourismo 16 RHD 2+1 RHD, Kamil Koç yetkililerine teslim edildi. Kamil Koç, 2017 yılında yapmış olduğu toplu alımlarla hem filosundaki Mercedes-Benz otobüslerinin sayısını artırdı hem de markaya olan güvenini gösterdi. Teslimat esnasında, yetkililer bu işbirliğin 2018 yılında da devam edeceğini ifade ettiler. Tourismo 16 RHD 2+1 araçlarının yüksek performansına ve yolcuların seyahat sırasında yaşadığı memnuniyete ayrıca vurgu yapıldı.

Mercedes-Benz Türk tarafından İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto RHD, Hüsamettin Aydeniz ve İlhan Seyhan’a teslim edildi. Aydeniz ve Seyhan, Mercedes-Benz otobüsü kullanacak olmanın verdiği ayrıcalık hissinden bahsettiler ve Conecto’nun ekonomik yakıt tüketiminin ve düşük işletme maliyetlerinin tercih sebebi olduğunu söylediler.

İstanbul Halk Otobüsü’ne satışı gerçekleştirilen bir adet Mercedes-Benz Conecto RHD sahiplerine teslim edildi.

Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Has Otomotiv tarafından Huntur’a satışı gerçekleşen bir adet Mercedes-Benz Travego 15 SHD, Huntur yetkililerine teslim edildi. Teslimat sırasında Mercedes Benz otobüslerin yüksek kalitesinden söz eden müşteri, Mercedes-Benz Türk ile yapılan bu işbirliğinin verdiği ayrıcalık hissini vurguladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz