Marcopolo Meksika, 35 bininci aracın üretimini kutluyor ve Viale BRT’yi pazara sunuyor

0
153
MP-Mexico_1
Marcopolo Meksika, Ekim sonunda 35 bininci aracını Nuevo Leon eyaletindeki Monterrey şehrinde bulunan Garcia'daki fabrikasında üretti.

Marcopolo Meksika, Ekim sonunda 35 bininci aracını Nuevo Leon eyaletindeki Monterrey şehrinde bulunan Garcia’daki fabrikasında üretti. Üretilen araçla birlikte kentiçi modeli Viale BRT de Meksika pazarına sunuldu.

Marcopolo Meksika Direktörü José Luís Goes, konuyla ilgili olarak “Bu başarı, hiç şüphesiz, bu harika ekibi oluşturan tüm işbirlikçilerin 22 yıllık çabasının, özverisinin ve bağlılığının ve müşterilerimizle paylaştığımız güven ve ortaklığın sonucudur. Çünkü onlar olmasaydı bu dönüm noktasına ulaşamazdık.” dedi.

Marcopolo‘nun Meksika’daki varlığı 1990’ların başında başladı ve şirket 1999’dan beri otobüs karoseri üretmek için kendi fabrikasına sahip. Garcia fabrikası, mikro otobüslerden çift katlı seyahat otobüslerine kadar pazardaki en geniş ürün yalpazesine sahip olmanın yanı sıra ergonomi, verimlilik ve üretkenlik ile gövdeleri üretmek ve monte etmek için en son teknolojiyi uyguluyor.

Bu yılın Ocak ve Eylül ayları arasında Marcopolo Meksika, geçen yılın aynı döneminde üretilen 685 adede göre yüzde 1.6 artışla 696 adet araç üretti. Üçüncü çeyrekte, şirket, 2020’nin üçüncü çeyreğindeki 171 adede kıyasla 276 adet ile satışta yüzde 61,4’lük önemli bir artış elde etti. Bu performans, hala kentsel ve charter (personel taşımacılığı) segmentinde yüksek oranda yoğunlaşan Meksika otobüs pazarının toparlanmaya başladığını gösteriyor.

Yeni Viale BRT, toplu taşıma segmentinin düzenlemelerini karşılamanın yanı sıra ülkenin biniş sistemlerinin tüm gereksinimlerini karşılayan cesur bir kentsel konfigürasyona sahip. Model daha fazla konfor, ergonomi ve güvenliğin yanında mükemmel bir maliyet/fayda oranına sahip sağlam bir araç kavramı sunuyor. Diğer önemli özellikler ise ürün sürdürülebilirliği, pratiklik ve araç üstü teknoloji olarak göze çarpıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here