Marcopolo, Afrika ülkelerine Brezilya’dan seyahat otobüsü ihraç ediyor

0
128
MP-Africa2
Marcopolo, Afrika kıtasındaki varlığını güçlendiriyor ve Volvo ile ortaklaşa Kamerun, Fildişi Sahili, Burkina Faso ve Gana'ya 91 yeni otobüs tedarik ediyor.

Marcopolo, Afrika kıtasındaki varlığını güçlendiriyor ve Volvo ile ortaklaşa Kamerun, Fildişi Sahili, Burkina Faso ve Gana’ya 91 yeni otobüs tedarik ediyor. Paradiso 1200, Viaggio 1050 ve Torino model araçlar bu Ekim ayında sevk edildi ve teslimatın Kasım ayında gerçekleşmesi bekleniyor.

Marcopolo’nun Afrika kıtasının kuzey bölgesine hizmet vermekten sorumlu ticari operasyon danışmanı Gustavo Marramarco, “Pandemiye rağmen, Marcopolo’nun Afrika kıtasındaki satışları devam etti ve şirketin sonuçlarında önemli bir bölümü temsil ediyor. Şirket, bu dönemde geleneksel müşterilerinin yanı sıra yeni müşteriler de kazandı.

Marcopolo, Afrika kıtasında çok güçlü ve olumlu bir imaja sahip. Şirket, ürünlerinin sağlamlığı, kalitesi ve az bakım gerektirmesinin yanı sıra başarılı satış sonrası hizmeti ve teknik desteği ile tanınıyor.

Bu yılın ilk yarısında Marcopolo, Şili pazarına ağırlık vererek, ana varış noktaları Afrika ve Güney Amerika ülkeleri olmak üzere Brezilya fabrikalarından 967 adet otobüs ihraç etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here