MANN+HUMMEL, General Motors tarafından Yılın Tedarikçisi seçildi

0
1406
Renault Trucks


30 Mart tarihinde Orlando Florida’da düzenlenen 25’inci ‘Yılın Tedarikçisi’ ödülleri töreninde General Motors, MANN+HUMMEL’ı “Yılın Tedarikçisi” seçti. Bu ödül özellikle MANN+HUMMEL’ın hava emiş sistemi için verildi ve şirket 22’nci kez ödülün sahibi oldu. Bu özel başarısından dolayı MANN+HUMMEL’a ayrıca Gümüş Yıldönümü Ödülü verildi.

General Motors Global Satın Alma ve Tedarik Zincirinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Steve Kiefer, “Yılın Tedarikçisi ödülü MANN+HUMMEL’ın mükemmeliyete olan bağlılığının açık bir yansımasıdır. Şirket geçtiğimiz 25 yıllık dönem içerisinde 22 kez Yılın Tedarikçisi seçildi. Bu büyük başarıyı taçlandırmak için MANN+HUMMEL’a ayrıca GM Gümüş Yıldönümü Ödülü veriyoruz.” dedi.

MANN+HUMMEL Otomotiv OEM ve Endüstriyel Filtrasyon Grubu Başkanı Kai Knickmann, ödülü GM’den Sorumlu Kıdemli Müşteri Yöneticisi Bill Peers ile birlikte aldı. Knickmann, “General Motors ile on yıllardır devam eden ortaklığımız boyunca, yenilikçi teknolojimiz ve ürünlerimizin benzersizliği ile vazgeçilmez bir tedarikçi olmayı başardık. Ekiplerimiz bununla gurur duyuyor ve doğru yolda olduğumuzun bir göstergesi olarak değerlendiriyor.” dedi.

General Motors, beklentilerin sürekli olarak üzerine çıkan, sıra dışı değerler oluşturan ve şirkete yeni innovasyonlarla katkıda bulunan 15 farklı ülkedeki tedarikçileri arasında 118 en iyi tedarikçiyi seçti. Kazanan tedarikçiler GM satınalma, mühendislik, kalite, imalat ve lojistik yöneticilerinden oluşan küresel bir ekip tarafından seçildi ve değerlendirmede ürün satın alma, dolaylı satın alma, müşteri hizmetleri ve satış sonrası hizmetler ve lojistik konularındaki performans kriterleri dikkate alındı.

Yılın Tedarikçisi ödül takdim törenine (soldan sağa) General Motors Global Satınalma – Şasi Sistemleri Müdürü Wade C. Sheffer, MANN+HUMMEL Başkanı ve Otomotiv OEM ve Endüstriyel Filtrasyon Grubu Genel Müdürü Kai Knickmann, MANN+HUMMEL GM’den Sorumlu Kıdemli Kilit Müşteri Yöneticisi Bill Peers ve General Motors Şasi Mühendisliği Global Merkezi Müdürü James Danahy katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz