Shell Premium bayileri bir araya geldi

0
1442
Renault Trucks


Shell Ticari Filo ekibi geçtiğimiz günlerde Antalya Belek’te 2017 Premium Reseller Satış Zirvesini gerçekleştirdi. “Gelecek Biziz” temalı buluşmaya Shell’in 25 Premium bayisinin yanı sıra 110 bayi satış temsilcisi ile 40 bayi sahibi ve satış müdürü katıldı.

 Türkiye’nin “ilk taşıt tanıma sistemi” unvanına sahip olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi, sektördeki 21’inci yılını geride bırakırken sadece bir yakıt tederikçisi olmanın ötesinde firmaların çözüm ortağı oluyor ve bunu öncü bayileriyle başarıyor. Bu bağlamda Shell, stratejik iş ortakları olarak gördüğü Premium bayilerini desteklemek amacıyla kapsamlı programlar hazırlıyor. Shell Ticari Filo ekibinin Antalya Belek’te gerçekleştirdiği “Premium Reseller Satış Zirvesi”, akaryakıt pazarında önemli bir paya sahip olan Shell Ticari Filo Operasyonlarını geleceğe taşıyacak olan Premium Bayi ailesi ile 2017 hedeflerini paylaşmak ve onlara destek olacak programlarını tanıtmak amacıyla organize edildi.

Organizasyonun ilk gününde Shell & Turcas Ticari Filo Müdürü Mehmet Ünal, 2016 yılının genel değerlendirmesini yaptı ve 2017 yılına dair plan ve önceliklerini Premium Bayi satış ekipleriyle paylaştı. Shell müşteri değerleri ve satış önceliklerinin de paylaşıldığı sunumların yer aldığı etkinlikte, Shell Ticari Filo Ekibi satış takım önderleri ve pazarlama müdürleri; satış süreçleri yönetimi, Shell’in marka gücü, akaryakıt ürün teknolojisi, istasyon ağı ve Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin yeni ürünü olan ve Shell müşterilerinin filolarını internet olan her noktadan kolaylıkla takip etmelerini sağlayan Shell FiloPlatform konularında bilgiler aktardı. Etkinlik sonunda gerçekleşen gala yemeğinde 2016’nın son çeyreğinde başlayan, Shell Ticari Filo başarı kriterlerine göre düzenlenen “Farkı Yaratan İnsandır” yarışmasının sonuçları açıklanarak kazananlara ödüllerini verildi.

Etkinliğin ikinci bölümünde ise Shell & Turcas Premium bayi sahipleri ve satış müdürleri ağırlandı. Gerçekleşen toplantıda katılımcılarla 2017 vizyonu, pazarlama programı ve 2017’de gerçekleştirilecek etkinlikler paylaşıldı. Bayilerin yapıcı önerileriyle şekillenen toplantının ardından Sabancı Üniversitesi Finans Bölümü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, dünya ve Türkiye ekonomisiyle ilgili izlenimlerini paylaşarak etkileyici örnekler verdi.

Shell & Turcas Ticari Filo Müdürü Mehmet Ünal

Shell & Turcas Premium bayilerini desteklemek için programlar geliştirmekten büyük memnuniyet duyduklarını dile getiren Shell & Turcas Ticari Filo Müdürü Mehmet Ünal, “Premium bayilerimiz ile bir araya gelmek bizim için çok önemli bir fırsat oldu. Shell & Turcas olarak bayilerimizi desteklemeye, onların faaliyetlerine katkıda bulunmaya büyük önem veriyoruz. Shell olarak Türkiye’nin önde gelen sanayi devlerinin enerji alanındaki önemli çözüm ortaklarından biri olurken; aynı zamanda ülkemizin gelişmesinde ve ilerlemesinde büyük rol oynayan KOBİ’lerin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğumuz çözümler ile onların küresel arenadaki rekabetçiliğini artırmayı ve ekonomimize sundukları katkıya destek olmayı hedefliyoruz. Bu anlamda Premium bayilerimiz KOBİ’ler ile aramızdaki köprüyü oluşturuyor. KOBİ’lerin beklentilerinin ötesine geçmek için Premium bayilerimiz ile birlikte yeni hizmetler ve ürünler geliştirmek bizi gururlandırıyor. Onlar için güvenilir bir iş ortağı olmak ve birlikte en iyi hizmeti sunmak amacıyla sürekli çalışıyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz