MAN orijinal yedek parçalar, aksesuvarlar ve ilgili işçiliklerde garanti süresi iki yıla çıktı

0
1663

MAN, orijinal yedek parça ve aksesuvarlarda garanti süresini iki yıla çıkardı. İki yıllık garanti, MAN yetkili servislerinde takılan MAN orijinal yedek parça ve aksesuvarlarla birlikte gerçekleştirilen onarımları da kapsıyor.

İki yıla uzatılan garanti, MAN yetkili servis merkezlerince onarımın parçası olarak takılmış her MAN orijinal yedek parça ve aksesuvarın yanı sıra Mayıs 2017 itibariyle MAN yetkili servis merkezlerinde yapılan tüm onarım işlerini de kapsıyor. Yeni garanti süresine yedek parçaların takılmasıyla ilgili tüm servis işleri de dahil ediliyor.

MAN’ın ileri teknolojiye sahip yüksek kalite, performans ve benzersiz tasarruf avantajları sunan araçları ile olduğu kadar tüm Türkiye’de yaygın satış sonrası hizmetler ağı ile de yaşam boyu iş ortakları olan müşterilerine işlerini daha da kolaylaştıracak bir dizi proje yürüttüklerini dile getiren MAN Kamyon ve Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu, “Bu kapsamda servislerimizde yapılan onarımlardaki ve satışlardaki orijinal yedek parça ve aksesuvarlarda garanti süremizi Mayıs 2017 itibariyle bir yıldan iki yıla çıkardık. MAN yetkili servis merkezlerindeki ilgili bakım, onarım ve montaj işçiliklerini de kapsayan iki yıllık bu garanti uzatımı ile birlikte yaşam boyu iş ortaklarımıza çok önemli bir avantaj daha sağladık.” açıklamasında bulundu.

MAN Kamyon ve Ticaret A.Ş. Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Şinasi Ekincioğlu, “Bu kapsamda servislerimizde yapılan onarımlardaki ve satışlardaki orijinal yedek parça ve aksesuvarlarda garanti süremizi Mayıs 2017 itibariyle bir yıldan iki yıla çıkardık. MAN yetkili servis merkezlerindeki ilgili bakım, onarım ve montaj işçiliklerini de kapsayan iki yıllık bu garanti uzatımı ile birlikte yaşam boyu iş ortaklarımıza çok önemli bir avantaj daha sağladık.” açıklamasında bulundu.

Artık MAN ve Neoplan marka yeni nesil Euro 6C araçların bakım zamanlarının araca bütünleşik bakım bilgisayarları üzerinden otomatik olarak bildirildiğini kaydeden Şinasi Ekincioğlu, bu yeni teknoloji ile donatılmış araçlarda, araç kullanım yeri ve zorluğuna göre daha uzun ve en ideal bakım zamanlamasının sunulduğuna da dikkat çekti.

MAN Satış Sonrası Hizmetler’de yüksek hizmet kalitesi sürekli takipte

MAN AG bünyesinde Avrupa çapında yapılan müşteri memnuniyeti ölçümlerinde Türkiye’nin en iyi üç ülke arasında bulunduğuna dikkat çeken Şinasi Ekincioğlu, “Bu başarının sürdürülebilirliğini korumak için MAN yetkili servis merkezlerindeki yüksek hizmet kalitesi de kesintisiz takip ediliyor. Servislerimize giren tüm müşterilerimizle bir hafta içinde irtibata geçerek süreçleri takip ediyoruz. Bununla birlikte geciken herhangi bir hizmet de takibimiz altında. Başvuruya gerek kalmaksızın uzayan süreçlere Teknik Hizmetler Müdürlüğümüz üzerinden doğrudan müdahale ediyoruz. Tüm bu çalışmalarımız; servis hizmetlerimizin hızını ve kalitesini artırarak, araçlarımızın benzersiz yaşam boyu maliyetini daha da iyileştirmek; araçlarımızı satın alan müşterilerimizi, hem alırken hem kullanırken hem de ikinci elde satarken çok daha karlı duruma geçirmek için.” dedi.

MAN, orijinal yedek parça ve aksesuvarlarda garanti süresini iki yıla çıkardı.

MAN orijinal parçaları

MAN orijinal yedek parça ve aksesuvarları, MAN’ın geleneksel yüksek standartlarına uygun olarak üretiliyor, test ediliyor, yüksek kaliteleri, güvenilirlikleri ve uygun maliyetleri ile önemli avantajlar sunuyor. MAN yedek parça hizmetinin en önemli unsurlarından biri de kolayca bulunabilmesi. Onarım, değişim ya da bakım sürelerinin mümkün olduğu kadar kısa tutulması amacıyla; eski modeller ve özel amaçlı araçlar da dahil olmak üzere MAN servis merkezlerinde sekiz binin üzerinde orijinal parça hazır tutuluyor. Hemen bulunamayan çok özel kimi parçalar ise yüzde 95’i MAN tarafından kurulan Parça Dağıtım Merkezi aracılığıyla birkaç gün gibi çok kısa bir sürede temin edilebiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz