Mack Trucks, orta hizmet kamyonlarını tanıttı

0
4741
mack-md-serisi
Mack Trucks, tamamen yeni Mack MD serisi orta hizmet kamyonlarını tanıttı.

Mack Trucks, 30 Ocak tarihinde yeni müşterilere ve uygulamalara ulaşmak için zaten güçlü olan ürün yelpazesine ek olarak tamamen yeni Mack MD serisi orta hizmet kamyonlarını tanıttı. Mack MD Serileri’nin seri üretimi Temmuz 2020’de başlayacak. Mack, ayrıca Mack MD Serileri’nin üretimi için Virjinya Roanoke Vadisi’ndeki yeni üretim tesisine 13 milyon Dolar’lık yatırımını da açıkladı. Bu proje 250 kişiye yeni iş olanağı yaratacak.

Mack Trucks Başkanı Martin Weissburg, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Mack Trucks bu yatırımı yapmaktan ve pazarın tüm sınıflarına hizmet verecek Sınıf 6’dan Sınıf 8’e kadar tam bir ticari taşılar yelpazesi sunuyor olmaktan dolayı çok gururlu. Bu yatırım ile Mack gelecekteki başarı için iyi konumlanıyor ve bugünden başlayarak yeni kamyon için siparişler alıyoruz.

Bir Sınıf 6 modeli olan Mack MD6, 11.8 ton toplam yüklü ağırlığa ve bir Sınıf 7 modeli olan MD7, 15 ton toplam yüklü ağırlığa sahip. Bu yeni ürünler, kapalı/soğutuculu kasa, açık/düz kasa, damper ve tanker uygulamaları için kamyon ihtiyaçlarını karşılayacak.

Mack Trucks Kuzey Amerika Satış ve Pazarlama Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Randall ise şunları söyledi: “Müşterilerimize zaten Sınıf 8 taşıtlardan oluşan tam bir ürün yelpazesi sunarken, Mack MD Serileri müşterilerimiz için mevcut çözümleri daha da genişletecek. Şu anda Sınıf 6’dan Sınıf 8 taşıtlara kadar tam bir yelpazemiz olduğu için Mack’ın sağlamlığını ve güvenilirliğini isteyen müşteriler artık daha hafif toplam yüklü ağırlık konfigürasyonu seçeneğine de sahipler.

Mack MD Serileri, özellikle orta hizmet uygulamaları için üretilen tamamen yeni bir model serisi. 4×2 çekiş düzeninde sunulan MD6 ve MD7 modelleri, zorlu kentiçi görevleri için artırılmış bir manevra yeteneğine sahip. Mack MD Serileri, Mack’in geniş bayi ağı tarafından desteklenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here