Lufthansa Cargo, UTİKAD ve üyelerini ödüllendirdi

0
1345
lufthansacargo-utikad-odul
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, Lufthansa Cargo AG tarafından ‘Destek ve İş Birliği Şükran’ ödülüne layık görüldü.

Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, Lufthansa Cargo AG Türkiye‘nin düzenlediği ödül töreninde ‘Destek ve İş Birliği Şükran’ ödülüne layık görüldü. Lufthansa Cargo’nun 2018 yılında gösterdikleri performanslara göre ortaklarını ödüllendirdiği törende, UTİKAD üyesi birçok firma da ‘Yılın Kargo Acentesi’ ve destek ödüllerinin sahibi oldu.

Lojistik sektörünün çatı kuruluşu UTİKAD’ın sektörün ilerlemesi ve gelişmesi hedefine yönelik çalışmaları bir kez daha ödüllendirildi. Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği UTİKAD, Lufthansa Cargo AG tarafından ‘Destek ve İş Birliği Şükran’ ödülüne layık görüldü. 17 Nisan gecesi Litera Avluu – Beyoğlu’nda düzenlenen ödül töreninde UTİKAD üyesi firmalar da birçok ödülün sahibi oldu.

lufthansacargo-odultroreni
17 Nisan gecesi Litera Avluu – Beyoğlu’nda düzenlenen ödül töreninde UTİKAD üyesi firmalar birçok ödülün sahibi oldu.

Lufthansa Cargo AG Türkiye tarafından her yıl partnerlerine satış performanslarına göre verilen ödüllerde Türkiye genelinde Arkas Lojistik Nakliyat ve Ticaret A.Ş., ‘Yılın Kargo Acentesi’ ödülüne layık görüldü. UTİKAD üyesi firmalardan DHL Global Forwarding Taşımacılık A.Ş., bu kategoride ikincilik ödülünün sahibi olurken, Panalpina World Transport Nak. Ltd. Şti. listenin üçüncü sırasında yer aldı.  Lufthansa Cargo AG, bu kategoride UTİKAD üyeleri DSV Hava ve Deniz Taşımacılığı A.Ş., Expeditors International Taşımacılık ve Tic. A.Ş., Kühne + Nagel Nakliyat Ltd. Şti., Yeditepe Taşımacılık A.Ş., Ceva Uluslararası Taşımacılık Ltd. Şti., UPS SCS Uluslararası Nakliyat Ltd. Şti., Genel Transport Nakliyat ve Tic. Ltd., ASAV Uluslararası Nakliyat Tic. ve A.Ş., Schenker Arkas Nakliyat ve Tic. A.Ş., BDP International Lojistik Ltd. Şti., Ekol Lojistik A.Ş., Hellmann Worldwide Logistics Ltd. Şti.’ni de ödüllendirdi.

lufthansacargo-arkas-odul
Türkiye genelinde Arkas Lojistik Nakliyat ve Ticaret A.Ş., ‘Yılın Kargo Acentesi’ ödülüne layık görüldü.

Ayrıca şehirler kategorisinde 2018 senesi İzmir birinciliğini Yeditepe Taşımacılık A.Ş., Ankara birinciliğini Kühne + Nagel Nakliyat Ltd. Şti., Antalya birinciliğini ise DSV Hava ve Deniz Taşımacılığı A.Ş. aldı.     

lufthansacargo-yeditepe-odul
Şehirler kategorisinde 2018 senesi İzmir birinciliğini Yeditepe Taşımacılık A.Ş. kazandı.

Performans dışındaki ödüllerde ise UTİKAD ‘Destek ve İş Birliği Şükran’ ödülüne layık görüldü. UTİKAD adına ödülü alan Genel Müdür Cavit Uğur, “Üyelerimizin başarılı performansları ile aldıkları ödüllere şahit olmak bizim için memnuniyet verici. Tabii mesleki bir sivil toplum kuruluşu olarak da aldığımız ödül bizi çok mutlu etti. UTİKAD olarak Türkiye’de lojistik sektörünün gelişimine katkı sağlamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

lufthansacargo-dsv-odul
Antalya birinciliğini ise DSV Hava ve Deniz Taşımacılığı A.Ş. aldı

Bunun yanı sıra Ekol Lojistik A.Ş., Qualitairsea Lojistik Hizmetleri A.Ş., Kühne + Nagel Nakliyat Ltd. Şti., Expeditors International Taşımacılık ve Tic. A.Ş., S. Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş., Çelebi Hava Servisi A.Ş. farklı kategorilerde de ödül sahibi oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here