Konya – Kayseri – Gaziantep Ortak Bölge Toplantısı Kayseri’de gerçekleştirildi

0
101
kayseri-konya-gaziantep-ortak-bolge-toplantisi-kayseri-de-yapildi-12
Konya – Kayseri – Gaziantep Ortak Bölge Toplantısı 5 Ocak 2022 tarihinde Kayseri’de gerçekleştirildi.

Konya – Kayseri – Gaziantep Ortak Bölge Toplantısı 5 Ocak 2022 tarihinde Kayseri’de gerçekleştirildi. Toplantının açılış konuşması, UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Ergün Bilen tarafından yapıldı. ve bölge toplantılarının belirli aralıklarla “İşbirliği & Güçbirliği” teması altında gerçekleştirileceği ifade edeldi. Toplantıda ayrıca, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Memik Hilmi Taner, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih Şener ve Konya Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Şeflek de görüşlerini belirttiler ve sektör konularının değerlendirildiği toplantıdan memnuniyetlerini ifade ettiler.

UND İcra Kurulu Başkanı Alper Özel tarafından, İcra Kurulu tarafından yürütülen çalışmaları anlatan bir sunum yapıldı ve katılımcılar ile bilgi paylaşımında bulunuldu.

Üç bölge taşımacılarının bir araya geldiği toplantıda genel başlıkları ile Taşıma İşleri Organizatörlüğü Yönetmelik Değişikliği (TİO), U-ETDS Veri girişi zorunluluğunun ertelenmesi, YYS ve İzinli Gönderici uygulamaları, Gümrükte Yaşanılan Sorunlar, Vizeler, Yabancı Plakalı araçların ülkemizdeki haksız rekabet uygulamaları ve denetimleri, TÜVTÜRK muayeneleri, geçiş belgeleri ve UBAK konuları ele alındı.

Toplantıya ev sahipliği yapan UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Sekreteri Sayın Ergün Bilen’e ve toplantıya Kayseri, Konya ve Gaziantep bölgelerinden iştirak eden tüm üyelerimize sektörümüz adına teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here