Komatsu ve Crown ürünlerine bakım kampanyası

0
459

Temsa İş Makinaları, distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu ve Crown marka endüstriyel ürünler için bir bakım kampanyası başlattı. 1 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında satın alınan Komatsu ve Crown ürünlerinde ilk 1000 saat bakım Temsa İş Makinaları tarafından ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. Komatsu forkliftlerde 4 adet, Crown forklift ve depo ekipmanlarında 2 adet bakım ile sınırlı olan kampanya Temsa İş Makinaları’nın müşterilerine sunduğu uçtan uca hizmet çözümlerinin bir örneği olarak dikkat çekiyor.

Komatsu ve Crown marka endüstriyel ürünlerin yüksek teknolojisi ile Temsa İş Makinaları sahada şirketleri güçlendirip depoların verimliliğini artırırken, bu yeni kampanya ile ekonomik anlamda da müşterilerini destekliyor. Yüksek kullanım performansına sahip, verimli, konforlu ve güvenli sürüş sunan Komatsu ve Crown endüstriyel ürünler yüksek teknolojileri, satış ve satış sonrası hizmetleriyle her zaman müşterilerinin yanında yer alıyor.

Temsa İş Makinaları, bütünsel hizmet sunma görüşüyle satış sonrasında müşterilerine düzenli bakım anlaşmaları, uydu takip sistemi raporları, yağ analizleri, eğitim programları ve kampanyalar gibi birçok avantajlı hizmet sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here