Prometeon Türkiye, TEGV için koştu

0
634
Prometeon-maraton
Prometeon Türkiye gönüllüleri 41'inci İstanbul Maratonu'nda TEGV için koştu.

Pirelli marka endüstriyel ve ticari lastiklerin lisanslı üreticisi Prometeon Türkiye’nin gönüllü koşucularından oluşan maraton takımı, bu yıl 3 Kasım tarihinde düzenlenen 41’inci İstanbul Maratonu’nda Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) adına koştu.

Prometeon Türkiye’nin 30 gönüllü koşucusu, 3 Kasım tarihinde 41’incisi gerçekleşen İstanbul Maratonu’nda on binlerce kişi ile birlikte koştu. Çalışanlar, bu yıl Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) adına koşarak, ihtiyaç sahibi öğrencilere destek oldu.

prometeon-maraton2
Prometeon Türkiye gönüllüleri, bu yıl Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) adına koşarak, ihtiyaç sahibi öğrencilere destek oldu.

106 ülkeden yaklaşık 37 bin civarında sporcu ile çok sayıda koşucunun katıldığı 41’inci İstanbul Maratonu, bu yıl “İstanbul Senin, Durma Koş!” sloganı ile 3 Kasım’da düzenlenirken, maratonun gerçekleştiği kasım ayı boyunca birçok koşucu ve kurumsal takım, gönüllüsü oldukları dernekler ve vakıflar için bu süreçte bağış toplayarak destek oldu ve yardımseverlik koşuları gerçekleştirdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here