Mobilup’ta elektrikli araç deneyimi

0
337
mobilupcomtrelektrikliar
Elektrikli sıfır araçların satın alımının yanı sıra Mobilup araç kiralama ile günlük hayatı elektriklendiren otomobil %100 elektrikli Renault Zoe saatlik kiralama fırsatıyla sunuluyor.
Renault Trucks

Şehir içinde ulaşım ihtiyacına pratik çözümler sunmak amacıyla Mobilup.com.tr’de elektrikli araç modelleri, elektrikli scooter modelleri ve elektrikli tek tekerlek ürünleri detaylı incelenebiliyor ve anında online satın alınabiliyor.

%100 elektrikli ulaşım araçlarının kullanımı ülkemizde gün geçtikçe artıyor. Mobilup yükselen bu talebe cevap vermek amacıyla orijinal ürün garantisi sunarak EFT – Havale ödeme seçenekleri ve kredi kartına 12’ye varan taksit imkânlarıyla güvenilir hizmetler sunuyor.

Elektrikli sıfır araçların satın alımının yanı sıra Mobilup araç kiralama ile günlük hayatı elektriklendiren otomobil %100 elektrikli Renault Zoe saatlik kiralama fırsatıyla sunuluyor. Kısa süreli ve kısa mesafeli yolculuklar için 395 kilometre sürüş menzili, sessiz motoru ile elektrikli araç deneyimi için Renault Zoe Mobilup’ta.

Mobilup.com.tr, 55 yıllık tecrübesiyle İsotlar Grup’un otomotiv ve motosiklet alanlarında Türkiye’deki en önemli e-ticaret yatırımı konumunda bulunuyor.

mobilupcomtr
Mobilup.com.tr’de elektrikli araç modelleri, elektrikli scooter modelleri ve elektrikli tek tekerlek ürünleri detaylı incelenebiliyor ve anında online satın alınabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz