Kamu kuruluşları, MAN kamyonları tercih etti

0
1993
Renault Trucks


Birçok kamu kuruluşunun tercihi olan MAN, 2016 yılında kamyon pazarındaki genel daralmaya karşın kamu satışlarını yüzde 100 artırdı.

Geniş model yelpazesi ve yüksek standartları ile MAN kamyon ve çekiciler, çok farklı üstyapı ya da özel donanım ihtiyaçlarını herhangi bir revizyona gerek kalmadan karşılıyor. MAN kamyon ve çekiciler, birçok özelliklerinin yanı sıra tüm tekerlerden çekişli uygulamalarda teknik özellikleriyle öne çıkıyor. Bununla birlikte MAN, tüm Türkiye’de yaygın servis ağı, yüksek hizmet kalitesi, rekabetçi ve avantajlı yedek parça ve servis maliyetiyle hizmet sunuyor.

MAN, 2016 yılında kamyon pazarı genelinde yaşanan daralmaya karşın, teslim ettiği 341 adet araç ile kamu satışlarında yüzde 100 büyüme kaydetti. MAN’ın kamu satışları arasında itfaiye, karla mücadele ve özel hizmet araçları ön plana çıktı. MAN’ın 2016 yılında satış yaptığı kamu kuruluşları arasında başta Karayolları Genel Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı olmak üzere çok sayıda belediye ve kamu kuruluşu yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz