IVECO’dan İzmir’de S-WAY çekici teslimatı

0
337
iveco-Eknak-1
IVECO İzmir yetkili satıcısı Meyeks, 6 adet S-WAY çekiciyi teslim etti.

IVECO İzmir yetkilici satıcısı ve servisi Meyeks Otomotiv tarafından İzmir’in taşımacılıkta önde gelen firmalarından Eknak Uluslararası Nakliyat’a 6 adet S-WAY AS440S48 T/P çekici teslimatı gerçekleştirildi.

1990 yılından bu yana İzmir’de uluslararası nakliye faaliyetlerini sürdüren Eknak, 2020 yılı içerisinde başladığı çekici yatırımlarını 2021 yılında da sürdürerek toplamda 2 adedi geçen sene olmak üzere 8 adet IVECO S-WAY 480 beygir çekiciyi filosuna kattı.

Eknak garajında gerçekleşen törene Eknak Yönetim Kurulu Üyesi Özgün Kapçı, IVECO Bölge Satış Müdürü Cenk Demir, Meyeks Satış Müdürü Osman Bayram ve Meyeks Satış Yöneticisi Başar Yılmaz katıldı.

Teslimat töreninde söz alan Eknak Yönetim Kurulu Üyesi Özgün Kapçı, şunları söyledi: “Iveco ile uzun yıllar öncesinde çalışmaya başlamamıza rağmen son dönemlerdeki yatırımlarımızda çalışma şansımız olmamıştı. Yeni S-WAY model çekiciler ile birlikte aracı bizden önce satın alan kullanıcılarından aldığımız referanslar, markaya olan yakınlığımız ve İzmir’deki yeni yapılanma nedeniyle 8 adetlik yatırımımızda tercihimiz IVECO’dan yana oldu. İlk 2 adet aracımızı 2020 yılı içerisinde filomuza kattık. Araçları bir süre kullandıktan sonra 6 adetlik yeni yatırımımızda da tercihimizi IVECO olarak verdik. Hem şirketimize hem de iş ortağımız IVECO’ya yatırımlarımızın hayırlı olmasını dileriz.”

Törende konuşan Meyeks Satış Müdürü Osman Bayram ise şunları ifade etti: “Eknak Uluslararası Nakliyat İzmir bölgesinin en güzide firmalarından biri olup bizim için çok değerlidir. Kendileriyle çalışmaktan çok memnunuz. Umarım uzun yıllar da çalışmaya devam edeceğiz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here