Jeep şubat kampanyası

0
528
Jeep Renegade Night Eagle

Jeep, Renegade modelinde sunduğu fırsatlarla yepyeni bir Jeep sahibi olmak isteyen otomobil tutkunları için avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Şubat ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında Night Eagle donanım seçeneği dahil olmak üzere tüm Renegade modellerinde ÖTV ve tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini getirenlere ekstra 10 bin TL takas desteği veriliyor.

Jeep, tüm Renegade sürümleri için özel bir kampanyayı devreye alıyor. Şubat ayı boyunca yüksek verimliliğe sahip, 120 beygir gücündeki 1.6 litrelik Multijet II turbo dizel ve 1.4 litrelik 140 beygir güç üreten MultiAir2 turbo benzinli motor seçenekleriyle ön plana çıkan Renegade’in tüm sürümlerinde olduğu gibi Night Eagle donanım seviyesindeki sürümünde de cazip fırsatlar öne çıkıyor.

Şubat ayı boyunca geçerli olan kampanya kapsamında Night Eagle donanım seçeneği dahil olmak üzere tüm Renegade modellerinde ÖTV ve tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini getirenlere ekstra 10 bin TL takas desteği veriliyor.

Jeep Renegade Night Eagle’da kabin içerisindeki siyah tasarım ayrıntıları, anahtarsız giriş ve sürüş sistemi, elektrikli katlanır yan aynalar, elektrikli park freni, arka park duyargası gibi konfor öğeleri dikkat çekiyor. 18 inç siyah alüminyum jantlar, aynı bütünlükteki siyah far çerçeveleri ve “Night Eagle Logosu” gibi tasarım ayrıntıları ile diğer sürümlerden ayrışan Renegade Night Eagle’da da ÖTV ve tüm indirimlere ek olarak eski otomobilini Jeep yetkili satıcılarına getirenlere 10 bin TL takas desteği de sağlanıyor.  Kampanyada, Jeep Renegade’in tüm model ve sürümlerini  ayda 3 bin 100 TL’lik taksitlerle satın alabilme olanağı da sunuluyor.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here