IVECO, Taşımacılıkta LNG’nin En Proaktif Kullanımı Ödülü’nü aldı

1
458
Stralis_NP460-
IVECO Stralis NP 460

IVECO’nun sürekli olarak sunduğu sürdürülebilir ve sıfır yayımlı taşımacılık çözümleri 2. Küçük-Ölçek LNG Zirvesi‘nde tanıtıldı.

IVECO, sürdürülebilir taşımacılık, LNG’nin anahtar rolü ve sıfır yayımlı lojistiğe erişme konusundaki vizyonunu sundu.

IVECO, 12 Şubat’ta Milano’da gerçekleşen 2. Küçük-Ölçek LNG Zirvesine katıldı. Etkinlik, küçük ölçekli projelerde uzmanlaşan LNG profesyonellerini bir araya getirdi. Endüstriden uzmanlar, özellikle küçük ölçekli operasyonlarda verimli LNG uygulamaları için uygun çözüm yaklaşımlarını sunmak üzere çağırıldı. IVECO da “Geleceği Taşımak. Bir Yakıt Olarak LNG” panelinde konuşmacı olarak yer aldı.

IVECO Orta & Ağır Kamyonlar Küresel Üretim Sorumlusu Marco Liccardo, sahneyi Enerji Delta Enstitüsü, İtalya Biyogaz Birliği, Sardinya Denizi / Akdeniz Seyir Liman Ağı Otoritesi, Portekiz Deniz Bakanlığı ve Avrupa Komisyonu ile paylaştı. Liccardo, doğal gazı özellikle nakliyat ve uzun mesafe taşımacılıkta -Avrupa Birliği kurumlarınca ve devletlerince politikalar ve desteklerle seçenek yakıt kullanımını ve gerekli altyapıyı arttırmayı hedefleyen- olgun bir çözüm olarak gören IVECO’nun sürdürülebilir taşımacılık vizyonunu anlattı.

IVECO_MarcoLiccardo_Medium-&-Heavy-Trucks-Global-Product-Line
IVECO Orta & Ağır Kamyonlar Küresel Üretim Sorumlusu Marco Liccardo

IVECO’nun sunduğu, LNG’li araçlar üretip geliştirmesini içeren sürdürülebilir ve sıfır yayımlı taşımacılık çözümlerine olan bağlılığı 2. Küçük-Ölçek LNG Zirvesi’nde “Taşımacılıkta LNG’nin En Proaktif Kullanımı” Ödülü ile tanındı. Bu ödüller, LNG endüstrisindeki en büyük başarıları tanımakta. Küçük-Ölçek LNG Zirvesi Ödülleri, her adımında LNG endüstrisini pozitif olarak etkileyen şirketler ve bireylere verilmekte.

IVECO-at-Small-Scale-LNG-Summit_PR
IVECO’nun sunduğu, LNG’li araçlar üretip geliştirmesini içeren sürdürülebilir ve sıfır yayımlı taşımacılık çözümlerine olan bağlılığı 2. Küçük-Ölçek LNG Zirvesinde “Taşımacılıkta LNG’nin En Proaktif Kullanımı” Ödülü ile tanındı.

IVECO Orta & Ağır Kamyonlar Küresel Üretim Sorumlusu Marco Liccardo, yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bu ödül, sürdürülebilir taşımacılık yolunda endüstrideki önderliğimizin ve yıllar boyunca doğal gaz teknolojisine ve çığır açan buluşlara olan bağlılığımızın tescilidir. Pazarda seçenek çekiş sistemlerine, özellikle de ağır taşımacılık için LNG’ye yönelik artan bir talep görüyoruz. Hızla artan bu talep eğiliminin devam etmesini bekliyoruz. IVECO, doğal gaz teknolojisine ve pazara önderlik etmekte. Önümüzdeki yıllarda da pazarın önünde olmayı bekliyoruz ve teknoloji önderliğimizi sürdürmek için doğal gaz çözümlerimize yatırım yapmayı sürdüreceğiz.”

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here