IVECO, tüm yelpazesi ile Transpotec Logitec 2021’e katılıyor

0
615
iveco-range
IVECO; fuarda tüm araç yelpazesini, en ilginç ve yenilikçi çözümlerini ve en son tasarımlarını sergileyecek.

Küresel ağır, orta ve hafif ticari taşıt ve otobüs üreticisi IVECO, 10-13 Haziran tarihleri arasında Fiera Milano‘da gerçekleşecek İtalya’nın önde gelen karayolu taşımacılığı ve lojistik fuarı olan Transpotec Logitec 2021‘e katılıyor.

2 bin metrekareyi aşan bir sergi alanında IVECO; güvenliğe, yeşil çözümlere ve bağlantılı hizmetlere giderek daha fazla odaklanan bir pazar için tüm araç yelpazesini, en ilginç ve yenilikçi çözümlerini ve en son tasarımlarını sergileyecek.

IVECO’nun İtalya Pazarı için İş Direktörü Mihai Daderlat, konuyla ilgili olarak “İtalya’da sektörümüzü büyük bir baskı altında tutan bir yılı geride bıraktık, ancak 2021’e güvenle giriyoruz. Bu yeniden başlama arzumuz ışığında, sektörümüz için önemli ve stratejik olarak gördüğümüz Transpotec’e katılıyoruz. Sürekli çalışmamız, bugün, pazara öncü nakliye çözümleri ve hizmetleri sunmamızı sağlayan eksiksiz, güncel bir ürün yelpazesine sahip olmamızı sağladı. Ama burada durmuyoruz. 2021 yılında, özellikle taş ocağı ve maden sahalarının efsanevi aracı Trakker’in varisi IVECO T-Way’in gelişiyle birlikte, özellikle yeni ağır arazi araçları yelpazesi için önemli yenilikler sunmaya devam edeceğiz. Hafif ticari taşıtlar alınında ise Daily; yeni, güncellenmiş ve giderek daha teknolojik hale gelen bir yelpazeyle pazara girecek.” dedi.

fieramilano
IVECO, fuarda yenilik, dijital çözümler ve sürdürülebilirlik ile kapsamlı bir seçki sunacak.

Transpotec Logitec Sergi Direktörü Paolo Pizzocaro ise şunları söyledi: “Sektör için gerçek bir devrimin ortasındayız ve bunu tanımlayan bazı kesinliklerin ötesine bakmaya kararlıyız: motorlar, yakıtlar ve teknolojiler değişiyor; nakliyecilerin yanı sıra araç üretiminin yanında hizmet tedarikçileri haline gelen araç üreticilerinin rolü de evriliyor. Lojistik ile entegrasyon ve altyapıların iyileştirilmesi artık piyasanın toparlanması için temel unsurlar. Tüm bu yaşananlara karşın IVECO’nun seçiminden dolayı mutluyuz. Bu büyük şirket, sergiye katılarak, sektör profesyonellerine, profesyonel ve ticari büyümelerini başarılı bir şekilde desteklemek için gereken yenilikleri ve önemli içeriği sunabilecek.

Taşımacılık ve lojistik sektörünün Avrupa’da fiziksel bir varlıkla yeniden başlayacağı ilk etkinlik olan Transpotec Logitec 2021, pazardaki paylaşımı daha da geliştirerek kaçırılmayacak bir buluşma ve tartışma fırsatı sunuyor.

IVECO‘nun katılımı etkinliğin değerini ve yeniden buluşmaya olan güçlü arzuyu gösteriyor.

Transpotec Logitec, 10 Haziran Perşembe gününden 13 Haziran Pazar gününe kadar Fiera Milano‘da düzenlenecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here