IVECO, taşımacılığın devamına yardımcı olmak için araçlarının bakım ve onarımını sağlıyor

0
679
iveco-warriors
IVECO, taşımacılık profesyonellerini çabalarında desteklemek için tüm yetkili satıcılarını ve servislerini onların hizmetine sunuyor.

Müşterilerin ve çalışanların sağlığı ve gönenci, IVECO’nun önceliği ve atölyeler hükümetlerin hijyen ve sağlık yönergelerini uyguluyor.

IVECO markası; tüm mekanikerlere, teknisyenlere, taşımacılara ve sürücülere toplumun tedarik ağını devam ettirmek için harcadıkları olağanüstü çaba ve bağlılıkları nedeniyle teşekkür ediyor.

Gerekli gıdaların tedariğini garanti altına almak için taşımacılık dünyası ve IVECO servis ağı duramaz. Taşımacılık profesyonellerini çabalarında desteklemek için marka tüm yetkili satıcılarını ve servislerini onların hizmetine sunuyor.

IVECO teknisyenleri ve mekanikerleri müşterilere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor, Eğer mümkünse, duraklama yapmaksızın ya da bir servis atölyesine uğramaksızın aracı yolda tutmak için, IVECO S-WAY ve Yeni Daily araçlarda uzaktan teşhis ve uzaktan onarım gerçekleştiriyorlar.

Satıcı ve servis çalışanlarının ve müşterilerin güvenliği IVECO’nun önceliği konumunda. Tüm atölyeler, sağlık bakanlıklarının önerdiği hijyen ve güvenlik talimatlarını uygularken, tesisleri temizlemek için sıkı önlemler alıyorlar ve en son önerilere göre düzenli olarak süreçleri güncelliyorlar. Güvenli mesafeyi korumak için servis teknisyenleri ve mekanikerler küçük takımlar halinde çalışıyor ve atölyeler kırmızıyla işaretlenmiş ayrı bölgelere ayrılıyor. Tek kullanımlık eldivenler, maskeler ve yelek kullanıyorlar. Her araç, onarım başlamadan önce kumanda panelinden koltuğuna ve direksiyon kaplamasına kadar tamamem dezenfekte ediliyor.

IVECO, temizlik protokolünün sıkı bir şekilde uygulanmasını sağlamak için, acil bir durum olmadıkça, müşterilerinden en yakındaki atölyeden bir randevu almalarını tavsiye ediyor. Acil bir durumda atölyeler mümkün olan en kısa sürede isteklere yanıt veriyorlar. Bu tip onarımlar için IVECO, müşterilerine Assistance Non Stop Service aracılığıyla yardımcı oluyor.

Bu eşi benzeri görülmemiş durumda, IVECO, bu zor zamanda gıda ve sağlık ürünlerinin tedarik zinciri operasyonlarını etkin bir şekilde devam ettirmek için binlerce kilometre yol yapan kahramanlara yardım etmek için mümkün olan her şeyi yapmak istiyor. Çünkü IVECO, “Sadece birlikte durdurulamazız” diyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here