Mercedes-Benz Big Boyz Festival’de

0
659
Mercedes-Benz-Unimog
Mercedes-Benz’in farklı ürün gruplarına ait araçlarından X-Class V6, Unimog ve A-Serisi Sedan, Big Boyz Festivali kapsamında Kemer Country Club’ta meraklıları ile bir araya geliyor.

Mercedes-Benz, 15-16 Haziran tarihleri arasında İstanbul Kemer Country Club’ta düzenlenecek Türkiye’nin ilk ve tek hobi-aktivite festivali Big Boyz Festival’de en yeni modellerini sergilerken, test sürüşleri ve aktivitelerle katılımcılara keyifli anlar yaşatacak. Festivalin kategori sponsoru olan Mercedes-Benz X-Class, yeni V6 motor seçeneğine sahip X 350 d 4MATIC ile özel hazırlanan arazi etabında festival boyunca katılımcılara test sürüş imkânı sunacak. Big Boyz Festival’in diğer sponsorları arasında yer alan Mercedes-Benz Unimog ve Türkiye’de satışa sunulmaya başlanan A-Serisi Sedan ile de test sürüşleri ve aktiviteler düzenlenecek. Ayrıca festivalde Mercedes-Benz Türk yöneticilerinden oluşan Grup Dayımlar müzik topluluğu ise Mercedes-Benz sahnesinde konser verecek.

Mercedes-Benz-X-Class-V6
15-16 Haziran tarihlerinde düzenlenecek festivalde yeni model Mercedes-Benz araçları ile hem arazide hem de yolda test sürüşleri ve çeşitli aktiviteler düzenlenecek.

Grup Dayımlar konseri 15 Haziran Cumartesi günü saat 19:30’da

Big Boyz Festival’de Mercedes-Benz Türk yöneticilerinden oluşan Grup Dayımlar müzik gurubu da sahne alıyor. 2008 yılında şirket bünyesinde müzik ilgililerinin bir araya gelmesiyle ortaya çıkan Grup Dayımlar’ın adı, Mercedes-Benz Türk’ün ana şirketi Daimler’den esinlenerek belirlendi. Mercedes-Benz Türk Hafif Ticari Araçlar İcra Kurulu Üyesi Tufan Akdeniz, Kamyon Pazarlama ve Satış Direktörü Alper Kurt, Satış Sonrası Hizmetler Kamyon Pazarlama Grup Müdürü Mehmet Doğan, Otomobil Müşteri Hizmetleri Direktörü İsmail Karaali ve Mercedes-Benz Türk yetkili bayi Gülsoy Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı & Gülsoy Florya Genel Müdürü İsmet Emre Gülsoy’dan oluşan Grup Dayımlar, Led Zeppelin’den Harmandalı’na kadar farklı tarzda parçalar çalıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here