IVECO Otomotiv, S-WAY teslimatlarında hız kesmiyor

0
798
IVECOLGT-01
IVECO yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, 6 adet S-WAY çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz İnşaat'a teslim etti.
Renault Trucks

IVECO yetkili satıcısı IVECO Otomotiv, 6 adet S-WAY çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz İnşaat’a teslim etti.

IVECO’nun İstanbul yetkili satıcılarından IVECO Otomotiv satışını gerçekleştirdiği toplam 10 adet S-WAY’den 6 adet S-WAY AS440S48 T/P çekiciyi LGT Lojistik ve Tanöz inşaat firmalarına teslim etti.

LGT Lojistik, 4 adet IVECO S-Way çekiciyi teslim alırken teslimat törenine IVECO Otomotiv adına Genel Müdür Rüştü Başargan, Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay ve Ağır Vasıta Satış Danışmanı Mustafa Kaynar, LGT Lojistik Genel Müdürü Selçuk Arslan ve şirket çalışanları katıldı. Selçuk Arslan, özellikle yakıt ekonomisi ve yenilenen kabinin teknolojik görünümünün yatırım kararlarında etkili olduğunu söylerken, Rüştü Başargan bu işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

IVECOTanoz
Tanöz İnşaat’a satın aldığı 6 adet S-WAY çekicinin 2’si teslim edildi.

Tanöz İnşaat’a ise satın aldığı 6 adet S-WAY çekicinin 2’si teslim edilirken teslimat törenine IVECO Otomotiv adına Genel Müdür Rüştü Başargan, Ağır Vasıta Satış Müdürü Çayan Tubay katılırken, Tanöz adına Genel Müdür Serdar Tan ve Yusuf Altın katıldı. Serdar Tan, kullanıcılardan aldıkları olumlu yorumlar nedeni ile bu kararı verdiklerini belirtirken, Rüştü Başargan, Tanöz’ü satış sonrasında da yalnız bırakmayacaklarını ifade etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz