IVECO eDaily, ‘Yılın Elektrikli Van Atılımı’ Ödülü’nü kazandı

0
714
IVECO eDaily
IVECO eDaily, Birleşik Krallık'ta 2024 Fleet News Ödülleri'nde 'Yılın Elektrikli Van Atılımı: Model' ödülünü kazandı.
Renault Trucks

IVECO eDaily, filo yöneticilerinden tedarikçilere ve üreticilere kadar Birleşik Krallık’ta kurumsal otomobil sektörünün en iyilerini kutlayan yıllık bir yarışma olan 2024 Fleet News Ödülleri‘nde ‘Yılın Elektrikli Van Atılımı: Model‘ ödülünü kazanarak büyüyen endüstri ödülleri koleksiyonuna bir yenisini ekledi.

Sektör uzmanlarından oluşan bir panel, eDaily‘yi, elektrikli hafif ticari araç teknolojisindeki yenilikleri ve en zorlu görevlerde bile çalışan operatörlerin taviz vermeden elektriğe geçmelerini sağlayan görev odaklılığı nedeniyle takdir etti. Jüri şunu belirtti: “Teknik açıdan bakıldığında IVECO çok ileri görüşlü. eDaily ile dizel kamyonet operasyonunu yansıtan, görev açısından kritik bir yaklaşım benimsiyor ve tüm müşterilerin kullanım durumu ne olursa olsun elektrikli aracı dikkate almasına olanak tanıyor.

Daily, hafif ticari araçlar arasında en sağlamı; eDaily de sıfır yayımla aynı etkileyici yeteneklere sahip. Güçlü bir kamyon tabanlı şasi kullanan tamamen elektrikli IVECO eDaily, 3,5 tona kadar rakipsiz bir çekme kapasitesi ve 4,6 tona kadar taşıma kapasitesi sunuyor. Bir, iki, üç aküden oluşan yenilikçi modüler akü kurulumu (ve artık 72C 7,2 tonluk AYA 5100mm şasi kabinde dördüncü bir akü mevcut) operatörlerin yük ve menzil taleplerini mükemmel şekilde dengelemesine olanak tanıyor. Akünün değiştirilebilir yapısı, aracın rolünün değişmesi durumunda en üst düzeyde filo esnekliği sağlıyor. eDaily, IVECO Daily‘nin sağlam DNA’sını koruyarak etkileyici elektrikli araç performansı eklerken daha fazla operatörün elektriklendirmeyi düşünmesine olanak tanıyor.

eDaily‘nin kuralları değiştiren bir başka özelliği de 50kW’a kadar ePTO gücü. Şu anda 50kW ePTO sağlayan satışta olan tek elektrikli hafif ticari araç olan aracın güç uygulamaları geniş kapsamlı ve özel üstyapılardan temel ekipmanlara kadar her şeye güç sağlama kapasitesine sahip.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz