IVECO ve BNP Paribas Leasing Solutions, güçlerini birleştirdi

0
1081

IVECO ve BNP Paribas Leasing Solutions, taşımacılık operatörlerine daha çevreci ticari taşıtlarla filolarını yenilemelerine yardımcı olmak için güçlerini birleştirdi. Bu çevreci ticari taşıtlar, IVECO’nun Natural Power teknolojisine sahip Sıkıştırılmış Doğal Gaz (CNG), Sıvılaştırılmış Doğal Gaz (LNG) ve biyo-metan, yüzde 100 elektrik ve gelişmiş Euro 6 RDE 2020 dizel tahrikli taşıtlarını içeriyor. Hazır teknolojiler, imtiyazlı kredi şartlarına olanak sağlıyor.

IVECO, bugün sunduğu geniş sürdürülebilir çözümlerle seçenek yakıtlı taşıtlarda Avrupa’da pazar önderi konumunda bulunuyor. İmtiyazlı kredi şartlarıyla satın alınabilecek IVECO’nun seçenek tahrikli ticari taşıt yelpazesi şu taşıtları içeriyor:

Daily Blue Power yelpazesi, IVECO’nun sürdürülebilir yelpazesi üç teknoloji seçme olanağı sunuyor: Daily Electric, en katı trafik kısıtlamalarının bulunduğu kentlerde dolaşım için sıfır yayımlı taşıtlar; Daily Euro 6 2020 RDE Ready, 2020 çevre hedeflerini şimdiden karşılayan yeni nesil dizel taşıt ve Daily Hi-Matic Natural Power, kentiçinde en iyi düşük yayım ve sürülebilirlik birleşimini sunan ve pazarda 8 oranlı otomatik şanzımana sahip ilk doğal gazlı (CNG) hafif ticari taşıt.

Eurocargo Natural Power, son derece düşük yayımlı ve sessiz çalışması sayesinde gece dağıtım operasyonları ve kısıtlanmış trafik bölgelerindeki dağıtım için son derece uygun bir seçenek sunan “Şehirlerin Sevdiği Kamyon”.

Stralis NP 460, en zorlu uzun yol görevlerinde hizmet etmek için tasarlanmış son nesil otomatikleştirilmiş vites kutusu ile donatılan ve CNG, LNG ve biyometan ile çalışan tam bir doğal gazlı ağır kamyon yelpazesi sunan şimdiye kadarki en sürdürülebilir kamyon.

IVECO Stralis NP 460

IVECO Marka Başkanı Pierre Lahutte, konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “IVECO, uzun bir süredir kendini sürdürülebilir taşımacılığa adamış durumda. Müşterilerimize onları daha sürdürülebilir hale getirecek ve operasyonel kârlılıklarını artıracak taşıtlar sunma hedefiyle 20 yıldan uzun bir süredir seçenek tahrik teknolojilerinde önderlik yapıyoruz. Yeşil Finansman planı ile adanmışlığımızı bir adım daha ileri götürüyor ve müşterilerimize filolarını daha çevreci hale getirmeleri için enerji dönüşümünde yardımcı oluyoruz. BNP Paribas Leasing Solutions ile başlattığımız bu girişim, farklı sektörlerden iki oyuncunun önemli bir amaçla güçlerini birleştirdiğinde neleri başarabileceğinin bir kanıtıdır.”

BNP Paribas Leasing Solutions CEO’su Charlotte Dennery ise şu açıklamayı yaptı: “2020 gelişme planının bir parçası olarak, BNP Paribas, enerji dönüşümüne ve Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Gelişme Hedefleri’ne olan bağlılığını güçlendirme arzusunu açık bir şekilde gösteriyor. Grubun profesyonel donanım finansmanı şirketi olan BNP Paribas Leasing Solutions, şirketleri sorumlu donanımlar konusunda teşvik eden doğal bir ortaktır.”

Finansman olanakları Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda ve Birleşik Krallık’ta 1997 yılından bu yana sermaye malları finansmanında ortak olan CNH Industrial NV ve BNP Paribas Leasing Solutions’ın ortak finansman şirketi IVECO Capital” by CNH Industrial Capital Europe markası altındaki IVECO bayi ağı vasıtasıyla sunulacak.

IVECO Daily Blue Power

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz