IVECO, yeni ürünlerini İstanbul’da 400 müşteri ve üstyapıcıya tanıttı

0
1236

IVECO’nun yeni ürünlerini tanıtmak için başlattığı Road Show faaliyetinin ilk durağı İstanbul oldu. IVECO yetkili satıcılarından IVECO Otomotiv’in tesisinde düzenlenen faaliyette yeni hafif off-road modeli X-Way, Daily Blue Power ve tüm ürün yelpazesi tanıtıldı. Barbekü, çekilişler ve müzik ile renklendirilen faaliyete 89’u üstyapıcı olmak üzere yaklaşık 400 kişi katılım gösterdi.

Toplantıda bir konuşma yapan IVECO yetkili satıcısı IVECO Otomotiv’in Genel Müdürü Bora Berköz, şunları söyledi: ”IVECO tek işi ticari taşıt üretmek olan ve dünyada ürün yelpazesi en geniş olan markalardan biri. Geniş ürün yelpazesinin tamamını sizler ile paylaşmak için 16 bin metrekare alana sahip olan tesisimizin en uygun yer olduğunu düşündük. Bugün sizlere hem yeni ürünlerimiz olan X-Way ve Daily Blue Power’ı tanıtıyor hem de tüm ürün yelpazemizi sergiliyoruz. Bu kalabalık bize heyecan verdi, faaliyetimize katılarak göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ediyorum.

Shell, Urania, İnci Akü ve Satcom gibi firmaların sponsor olduğu faaliyette IVECO Otomotiv 22 farklı ürün sergiledi. Bu ürünler arasında Yeni X-Way off-road çekici, X-Way 8×4 inşaat kamyonu, Daily Blue Power, Scattolini tarafından üretilen alüminyum kasaya sahip Daily, 7.2 ton Daily panel van, üç dingilli 23.8 ton azami yüklü ağırlığa sahip Eurocargo, üç dingilli 8 lastikli Stralis kamyon, sıvılaştırılmış doğal gazlı Stralis çekici, Trakker 8×4 inşaat kamyonu ve Astra 8×4 inşaat kamyonu yer aldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz