IVECO, ağır hizmet kamyonlarını Endonezya Madencilik Fuarı 2019’da sergiledi

0
2250
iveco-asya-fuar-02
IVECO, Endonezyalı distribütörü PT. Chakra Jawara ile birlikte Endonezya Madencilik 2019’da geniş ağır kamyon yelpazesini sergiledi.

IVECO, Endonezyalı distribütörü PT. Chakra Jawara ile birlikte 18-21 Eylül tarihleri arasında Endonezya Kemayoran’daki Jakarta International Expo’da gerçekleştirilen Endonezya Madencilik 2019’da geniş ağır kamyon yelpazesini sergiledi.  

IVECO, 19’uncu kez düzenlenen ve küresel madencilik endüstrisinin en büyük uluslararası fuarlarından biri olan Endonezya Madencilik Fuarı’nda ASTRA süper ağır hizmet ve IVECO TRAKKER ağır hizmet kamyonlarını sergiledi. Ziyaretçiler, standda ASTRA HD9 4×4 kamyonu (480 bg), TRAKKER 8×4 (440 bg) ve 6×6 (440 bg) kamyonları ve 682 6×4 kamyonu (340 bg) inceleme olanağı buldular. IVECO, ayrıca yeni IVECO ASTRA HHD9 8×6 kamyonu da (480 bg) Endonezya pazarına sundu. Bu araçlar, IVECO’nun ASTRA, IVECO TRAKKER ve IVECO 682 kamyonları içeren yüksek performanslı ve güvenilir Endonezya ürün yelpazesinin temsilcileriydi.

iveco-asya-fuar-01
IVECO, Endonezya Madencilik Fuarı’nda ASTRA süper ağır hizmet ve IVECO TRAKKER ağır hizmet kamyonlarını sergiledi.

IVECO Güney Doğu Asya ve Japonya İş Direktörü Michelangelo Amelia, fuarla ilgili şu açıklamayı yaptı: “2019’da yavaşlayan madencilik operasyonlarına karşın Endonezya önemli bir pazar olmaya devam etti ve yakın gelecekte bir düzelme bekliyoruz. Müşterilerimize performansı ve güvenilirliği odağa olarak en son kamyon teknolojileri ile en iyi ürünleri sağlamayı taahhüt ediyoruz. Ayrıca Endonezya’daki ortağımız Chakra Jawara ile yakın bir şekilde çalışarak satış sonrasında en iyi hizmeti sunmayı ve varlığımızı güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

iveco-asya-fuar-04
IVECO ve Endonezya distribütörü PT. Chakra Jawara’nın yöneticileri fuarda ağır hizmet kamyonu ürün yelpazelerini tanıttılar.

IVECO TRAKKER, inşaat ve madencilik endüstrilerindeki tipik zorlu yol koşulları da dahil olmak üzere tüm arazi ve hava şartlarında çalışmak üzere tasarlanan yüksek performanslı ve çok yönlü bir kamyon. Ekstra güçlü çelik şasiden başlayarak her bir parça dayanıklılık için seçiliyor. Kendini kanıtlamış IVECO Cursor motor uzun süreli güç ve dayanıklılık veriyor. Bu araç yüksek üretkenlik sağlamak için sağlamlığı, güvenilirliği ve verimliliği bir araya getiriyor. Ayrıca inşaat sahalarında ve arazi görevlerinde bir yol kamyonunun konforunu sunuyor.

iveco-asya-fuar-03
IVECO 682 kamyon (solda), ECE-R29-2 testini geçen kabinde yüksek sürüş konforu ve güvenlik sunuyor.

IVECO yelpazesindeki en özel ürün olan IVECO ASTRA, 63 tona kadar sürümleriyle petrol ve gaz, madencilik, taş ocağı, ağır inşaat ve ağır taşımacılık alanlarındaki ağır arazi uygulamaları gibi en zorlu görevler için tasarlandı. Yüksek performanslı aktarma organları ve basit tasarımlı elektroniklerden güçlü şasi ve süspansiyonlara kadar her bir ayrıntı en zorlu arazilerdeki en zorlu görevlerde yüksek performans, sağlamlık ve güvenilirlik sağlamak için geliştirildi. Tüm bunlar yüksek konfor ve iyi sürücü ergonomisi ile birlikte sunuluyor. Aktarma organlarından (şanzımanlar ve özel güçlendirilmiş dingiller) özel pazar gereksinimlerine kadar geniş özelleştirme seçeneği her türlü özel göreve uygunluk sağlıyor.

iveco-asya-fuar-05
PT. Chakra Jawara, müşterilere IVECO ürünlerinin kullanımını ve donanım verimliliğini azamiye çıkarmak için kapsamlı ürün destek paketi sunuyor.

IVECO 682 kamyon, ECE-R29-2 testini geçen kabinde yüksek sürüş konforu ve güvenlik sunuyor. İyi bir görüş açısı veren geniş ön cam ve ABS’li etkin fren sistemi sürücünün güvenliğini artırıyor. Yüksek tavanlı büyük kabin, iklimlendirme, 12 saklama gözü ve katlanabilir üst yatak konfor ve güvenliğe katkı sağlıyor. Sürücü koltuğu, tamamen ayarlanabilir direksiyon simidi ve kolay ulaşılabilir kontroller ergonomiyi artırıyor. Müşteriler ihtiyaçlarına göre ağır ve ekstra ağır yüksek dayanımlı çift katlı şasi arasında seçim yapabiliyorlar. Güçlü performansını ve sağlamlığını göstermek için bu araç en zorlu sürüş şartlarında test edildi.

IVECO’nun ürün yelpazesi, distribütörün ülkedeki güçlü yerel ağı sayesinde kapsamlı satış sonrası hizmetleri, orijinal yedek parça desteği ve finansman ile tamamlanıyor. PT. Chakra Jawara, müşterilere IVECO ürünlerinin kullanımını ve donanım verimliliğini azamiye çıkarmak için kapsamlı ürün destek paketi sunuyor. PT. Chakra Jawara’nın ürün destek organizasyonu servis, parça ve eğitim bölümlerini içeriyor. Tüm servis personeli IVECO ürün eğitimlerini tamamlayan yetenekli teknisyenlerden oluşuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here