IPRU, Busworld Türkiye 2018 Fuarı’nı ziyaret etti

1
1482
Renault Trucks

IPRU Uluslararası Karayolu Yolcu Taşımacılığı Birliği Yönetim Kurulu Başkanı A. Fatih Tamay, 19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında İzmir’de yapılan Busworld Türkiye 2018 Fuarı’na Genel Sekreter Mevlüt İlgin ve Dış İlişkiler Uzmanı Koray Bildik ile katıldı.

19-21 Nisan 2018 tarihleri arasında Fuar İzmir’de ilk defa düzenlenen 7. Otobüs Endüstrisi ve Yan Sanayi Uluslararası İhtisas Fuarı Busworld Turkey 2018’i IPRU Heyeti olarak IPRU Yönetim Kurulu Başkanı A. Fatih Tamay, Genel Sekreter Mevlüt İlgin ve Dış İlişkiler Uzmanı Koray Bildik ziyaret etti. Fuarın resmi açılış törenine katılan IPRU Yönetim Kurulu Başkanı A. Fatih Tamay, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, fuar yetkilileri, üretici firma ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile birlikte fuarın açılış kurdelesini kesti.

A. Fatih Tamay, açılış sonrasında fuara katılan üretici firma standlarını ziyaret ederek fuarın ülkemiz ekonomisine, fuara katılan bütün firmalara ve fuar ziyaretçilerine hayırlı olması temmennisinde bulundu.

Ayrıca Busworld Akademi tarafından19 Nisan Perşembe ve 20 Nisan Cuma günleri HALL B Seminer Salonu’nda organize edilen yerli ve yabancı katılımcıların olduğu “Otobüs Endüstrisi’nin Geleceği” konulu konferansa IPRU temsilcileri de katıldı.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz