İnci Akü, Social Media Awards’tan ödülle döndü

0
1054

İnci Akü, Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğinde düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülü Social Media Awards Turkey’de ‘Otomotiv Yan Sanayi’ kategorisinde Gümüş Ödül kazandı.

Marketing Türkiye ve BoomSonar işbirliğinde bu yıl ikincisi düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya ödülleri olarak adlandırılan Social Media Awards Turkey 2018‘in kazananları belirlendi. SocialBrands Sosyal Medya Marka Endeksi sonuçlarına göre 1 Mart 2017 ve 1 Mart 2018 tarih aralığında yayımlanmış en başarılı işler ve marka ekiplerinin ödüllerine kavuştuğu törende İnci Akü, ‘Otomotiv Yan Sanayi’ kategorisinde tüm sosyal medya kanallarında gösterdiği yüksek performansı ile Gümüş Ödül kazandı. Sosyal Medya Kampanyası, Kurumsal Blog, Sosyal Medyada Verinin Etkili Kullanımı, Viral Video, Dijital PR gibi dijital dünyanın her noktasına dokunan toplam 35 farklı kategoride ödülün dağıtıldığı gecede 50 farklı sektörde en başarılı performans gösteren markalar Veri Analitiği Ödülleri’nde ödüllerine kavuştu.

İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa’nın öncü markası İnci Akü’nün sosyal medya yönetimiyle birçok gururlandırıcı ödüle layık görüldüğünü belirten İnci GS Yuasa Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Gökçe Yılancıoğlu Tellici, “Birçok alanda bizi gururlandıran başarılara imza atıyoruz; ancak sosyal medya yönetimimizle layık görüldüğümüz ödüller bizleri ayrıca mutlu ediyor. Bugün itibariyle dört kıtada 80’in üzerinde ülkeye en gelişmiş akü çözümlerini sunarken, Türkiye’de sektörümüzün teknoloji ve hizmet önderiyiz. En temel hedefimiz müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılamak, bu nedenle müşteri ilişkileri yönetimini her zaman ön planda tutuyoruz. Sosyal medyaya da tüketicilerimizle karşılıklı konuşabildiğimiz ve ilişkilerimizi güçlendirdiğimiz bir mecra olarak bakıyoruz. Sosyal medya aracılığı ile tüketicilerimiz bizlerle düşünce ve önerilerini paylaşabilme olanağı buluyor. Bu ve benzeri önemli ödüllere layık görülüyor olmak bizi gururlandırmakla birlikte motivasyonumuzu da artırıyor. Yenilikçi bakış açımızla hem günümüz ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılamaya hem de geleceğin teknolojisini takip ederek kendimizi sürekli geliştirmeye devam edeceğiz.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz