HMF Makina ve Profimak işbirliği

0
925
HMF Makina ile temizlik ve kamu sektörlerinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan Profimak Makine arasında yetkili servis sözleşmesi imzalandı.
Renault Trucks

Forklift’te Hyundai ve istif makinalarında Unicarriers markalarını Türkiye’de temsil eden HMF Makina ile temizlik ve kamu sektörlerinde uzun yıllardır hizmet vermekte olan Profimak Makine arasında yetkili servis sözleşmesi imzalandı.  

Sektörün iki önemli firması arasında gerçekleşen bu işbirliğine ilişkin olarak HMF Makine Endüstriye Ürünler Satış Yönetmeni İlhan Sayın, şunları söyledi: HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai İş Makinaları Türkiye Distribütörlüğü’nü Türkiye çapında 40 dan fazla noktada, yaygın satış ofisleri ve servis istasyonları ile 1993 yılından beri yürütüyor. HMF; Türkiye temsilciliği üstlendiği ve 1997 yılında DNV tarafından ISO 14001 ile sertifikalandırılan Hyundai İş Makinaları Grubu ile Türkiye pazarında ekskavatör, yükleyiciler ve forkliftler ile söz sahibi olan bir şirkettir. Adet satış rakamları, tesis olanakları ve pazarlama politikaları konularında gösterdiği üstün performansı sayesinde, 2004  – 2007 yılları arasında üst üste 4 defa Hyundai tarafından ‘Dünya’da Yılın En Başarılı Distribütörü’ ödülüne layık görülen HMF Makina, 2010-2011-2012-2013 yılları arasında da ‘Mükemmel distribütör’ ödülüne, 2011 ve 2012 yılında ise Hyundai tarafından forklift kategorisinde ‘’En İyi Distribütör’ ödülüne, 2006 ve 2012 Yılında da Unicarriers Depo İçi Ekipmanlar tarafından ‘Dünyanın En İyi Distribütörü’ ödülüne layık görülmüştür. 2006 yılı itibari ile ISO 9001:2008 Kalite Belgesi ile ödüllendirildi. Bugün HMF Makine ‘Profesyonel Hizmet’ ilkesi doğrultusunda servis, yedek parça ve garanti konularına verdiği önemle sektörünün önder firması olmayı sürdürmektedir. Bu anlayışın devamı olarak firmamızı, markamızı ve kalite politikamızı çok iyi temsil eden Profimak ile yollarımızın kesişmiş olmasından çok mutluyuz. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve sektörde edindiği prestij ile Profimak ile çok uzun süreli işbirliği yapacağımıza inandık.

Profimak adına görüşlerini belirten sektörün duayen ismi Burhan Fırat ise şunları söyledi: “Profimak olarak her şeyden önce en büyük amacımız; milletimize, sektörümüze ve müşterilerimize fayda yaratabilmek. Bir değer üretmek, bir yarar sağlayabilmek ve bunun karşılığında verimli ilişkiler kurabilmek temel gayemiz. Ticarette elbette para kazanmak önemli ancak önceliğimiz yukarıda saydığım esaslar doğrultusunda karşılıklı ve verimli işbirliğini uzun yıllara yayabilmek. Bu hedef doğrultusunda; Türkiye’de ilk olan birçok işe imza attık, atmaya da devam edeceğiz. Danışmanlık, verimlilik analizleri, alternatif çözümler gibi temel konuların yanı sıra distribütörlükler yoluyla, satış-servis-yedek parça gibi hizmetleri de sunuyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz