CNH Industrial Almanya Ulm fabrikası, Dünya Sınıfı Üretim’de Bronz Seviye’ye ulaştı

0
1465

CNH Industrial’ın Almanya’nın Münih kenti yakınlarındaki Ulm fabrikası, Dünya Sınıfı Üretim (World Class Manufacturing – WCM) programında Bronz Seviye ile sertifikalandırıldı.

CNH Industrial’ın küresel yangın söndürme araçları ve donanımları markası olan Magirus’un evi olan Ulm fabrikası, yangın güvenliği için bir Mükemmellik Merkezi ve Magirus itfaiye araçlarının fabrikası olarak Bronz Seviye sertifikasını aldı. Ulm fabrikası, dünyanın en yüksek döner tablalı merdiveni olan 68 metrelik M68L’nin yanı sıra havaalanı yangın söndürme aracı Magirus SUPERDRAGON 8X8’i de üretiyor. Magirus Yangınla Mücadele Akademisi de Ulm’de bulunuyor. Son zamanlarda gerçekleştirilen önemli teslimatlarda Şili Ulusal İtfaiye Teşkilatı’na 100 adet itfaiye kamyonu ve Münih kentine 15 adet döner tablalı merdiven teslim edildi.

WCM, üretim fabrikalarının ve süreclerin bütünleşik yönetimi için küresel üretim sanayinin en yüksek standartlarından biri. Sürekli gelişimi temel alan sütunlar üzerinde duran sistem, sıfır iş kazası, sıfır hata, sıfır iş kaybı ve sıfır atık gibi hedefleri tanımlayarak üretim süreçlerinde atıkları ve kayıpları ortadan kaldırmak için tasarlandı. Gelişimleri sertifikalandırmak için, periyodik üçüncü parti denetimler sistemi, tüm VCM sütünlarını değerlendiriyor ve Bronz, Gümüş ve Altın olmak üzere üç başarı seviyesinin temeli oluşturmak için her bir fabrikanın toplam skorunu oluşturuyor.

Ulm fabrikası; kalite kontrol, hedeflerin anlaşılırlığı ve WCM’ye yol haritası alanlarında belirgin gelişimler sağladı. WCM ilkelerinin CNH Industrial fabrikalarında yaygın olarak kullanımı tüm şirketin, verimli süreçleri ve CNH Industrial’ın etkinlikte bulunduğu tüm ülkelerde ve fabrikalarda evrensel olarak kabul edilen bir dili temel alan ortak bir kültürü paylaşmasını sağlıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz