Fransa’ya 70 Temsa otobüs

1
2731
Renault Trucks

İhracat pazarlarındaki başarılarına yenilerini eklemeye devam eden Temsa, 2017’nin ilk dört ayında 70 adet otobüsü daha Fransız taşımacılara teslim etti.

İhracat pazarlarındaki konumunu güçlendirmeye devam eden Temsa’nın otobüsleri 65 ülkenin yanı sıra Fransa yollarında da başarısını sürdürüyor. Temsa, 2017 yılının ilk dört ayında Fransız taşımacılara 70 otobüs teslimatı gerçekleştirdi.

Temsa okul otobüsü

Temsa Fransa Bölge Satış Müdürü Çağdaş Adıyeke, Temsa otobüslerin Fransız taşımacıların yeni yatırımlarında öncelikli tercih olmaya devam ettiğini belirterek, “Bu sürece gelebilmek tabii ki kolay olmadı. Pazara yeni bir ürün sunmanızda en çok dikkat edeceğiniz unsur, ihtiyaçlara ne kadar iyi cevap verebildiği. Bunun için de her zaman olduğu gibi Temsa’yı farklı kılan özelliği yansıttık. Bu da sahayı çok iyi dinleyen bir marka olma özelliğimiz. Fransa’da müşteri odağında yaptığımız analiz ve yenilikçi çalışmalar sayesinde okul otobüsü pazarına yönelik ürettiğimiz otobüslerin hem sahip olduğu özelliklerle hem de talebin oluşma doğrultusunda fark yarattığını gördük. 2017 yılı ocak ayında Fransa pazarına 22 adet otobüs teslimatıyla yıla hızlı bir giriş yaptık. Daha sonraki aylarda yaptığımız satışlarla nisan sonu itibariyle 70 otobüse ulaştık.” dedi.

Temsa, iş ortaklarına kazanç sunuyor

Temsa otobüslerin işletme sürecinde de yakıt tasarrufu ve hesaplı bakım maliyetleriyle iş ortaklarının kazançlarına katkıda bulunduğuna dikkat çeken Çağdaş Adıyeke, “Fransız müşterilerimizin Temsa tutkusu araç kalitesinin yanı sıra işletme sürecinde sunduğu avantajlarla da ileri bir noktaya taşınıyor. Birçok müşterimiz Temsa’nın işletme sürecindeki farkını gördükçe bize memnuniyetini iletiyor. Bizi de pazarda güçlü kılan bu özelliklerimizi geliştirmeye ve müşterilerimizi dinlemeye devam edeceğiz. Diğer yandan 17 yıldır otobüs satışı gerçekleştirdiğimiz Fransa pazarında satışlarımızın sürdürülebilir olmasında, pazardaki marka bilinirliğimizin de olumlu etkisi oluyor. Fransa pazarında okul taşımacılığının yanı sıra turizm taşımacılığında da teslimatlarımız oluyor. Bu yıl 2016’da teslimatını yaptığımız 179 adedin üzerine çıkacağımızı öngörüyoruz.” dedi.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz