Ford Trucks, ortağı TURBOTRUCKS ile Rusya’da

0
1380

Ford Trucks, TURBOTRUCKS’ı Ford Trucks Ağır Ticari Taşıtlar’ın Rusya’daki resmi distribütörü olarak atadığını duyurdu.

TURBOTRUCKS, kamyon işindeki tecrübesi ile 20 yılı aşkın süredir dünyanın önde gelen otomotiv markalarını temsil ediyor ve Avrupa’da dokuz ülkede otomotivle ilişkili birçok iş yürütüyor. TURBOTRUCKS, halihazırdaki geniş ağı ile Ford Trucks müşterilerine satış, satış sonrası, yedek parça ve ikinci el hizmetleri sunacak. Ford Trucks, TURBOTRUCKS aracılığıyla ağını genişletmeye devam edecek ve iki yıl içinde Rusya’nın önemli kentleri arasındaki ana taşımacılık yolları kapsama alanına alınacak. Parça bulunurluğu ve dağıtımı bu ortaklığın en önemli parçalarından biri. Moskova’da kurulacak ana yedek parça deposundan tüm yerleşkelere eşzamanlı olarak parça tedarik edilecek.

Yeni işbirliği, Moskova’da Swissotel’de gerçekleştirilen bir basın etkinliği ile duyuruldu ve kutlandı. Etkinliğe Hoet Ailesi ve Ackermans & Van Haaren Yatırım Şirketi hissedarları, TURBOTRUCKS Direktörler Kurulu’ndan Küresel CEO Piet Wauters ve Rusya Genel Müdürü Serge Van Hulle, Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman ve Rusya Genel Müdürü Bahadır Koç, Ford Trucks ve TURBOTRUCKS yöneticileri ve çok sayıda konuk katıldı.

Ford Trucks Uluslararası Pazarlar Direktörü Emrah Duman, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “TURBOTRUCKS ile temasımızda, iki tarafın da iş konusunda aynı vizyonu ve aynı DNA’yı paylaştığını ve gelecekte birbirimize iyi ortaklar olacağımızı anladık. Bu işbirliği, Rusya’daki dağıtım stratejimizi yeniden yapılandırmamızı, satış ve satış sonrası ağımızı hızlı bir şekilde genişletmemizi ve Rusya çapındaki yedek parça dağıtımımızı farkedilir bir şekilde iyileştirmemizi sağlacak. Yeni ortağımız TURBOTRUCKS ile birlikte, en üst seviyede müşteri hizmetini sağlamayı ve satış servis ve yedek parça alanlarında geniş olanaklarla rekabetçi satış sonrası çözümleri sunmayı taahhüt ediyoruz. TURBOTRUCKS ile ortak olmaktan dolayı çok mutluyuz ve markamızı Rusya’da en iyi şekilde temsil edeceklerine inanıyoruz.

Euro 5 Ecotorq motor, soğuk iklim paketi, iki yıl sınırsız km garantisi

Yeni Ford Trucks serisi, 330’dan 480 beygire kadar Euro 5 ölçütünde motorlar ile donatılıyor. En son nesil Ecotorq motorlar önceki sürümlere göre daha iyi yakıt tasarrufu sunuyor ve yapılan bağımsız testlerin de kanıtladığı gibi sınıfında oldukça rekabetçi bir konumda.

Soğuk İklim Paketi; Soğuk Paket Sıvıları, Kabin Isıtıcı, Isıtılmış Ön Cam ve Yan Aynalar ile soğuk ve ıslak ortamlarda konfor sunuyor. Paket, laboratuvarda simüle edilen iki yıllık araç dayanıklılık testleri sonucunda geliştirildi ve bölgede yapılan yol testleri neticesinde müşterilerin taleplerine göre özelleştirildi.

Ford Trucks, tüm araç için iki yıl sınırsız km garantisi veren ilk ağır ticari taşıt üreticisi. Uzun bakım aralıkları ve düşük yakıt tüketimi müşterilerin işletme maliyetlerini en aza indiriyor. Ford Trucks, istek üzerine km sınırsız garantiyi üç yıla uzatabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz