Ford Trucks, Konya Kent Fuarı’na katıldı

0
2351
Renault Trucks

Ford Otosan’ın ağır ticari taşıt markası Ford Trucks, bayisi Otokoç ile 11-14 Mayıs tarihleri arasında TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde gerçekleşen Konya Kent Fuarı’na katılarak, kamu ve üstyapı çözümlerine yönelik sunduğu 1833 LR 28 metre hidrolik merdivenli itfaiye aracını ve 1833 DC hidrolik sıkıştırmalı çöp toplama kamyonunu sergiledi.

Ford Trucks; çöp kamyonu, itfaiye, yol süpürme, kar küreme, tanker, beton mikseri, beton pompası ve daha birçok üstyapıyla uyumlu yeni modelleri ile her türlü kamu ve özel sektör ihtiyacını karşılamayı amaçlıyor.

Zengin seçenek ve uygun işletme maliyetleri

Ford Trucks, ağır ticari ürün yelpazesiyle seçenek dingil mesafeleri, çift kabin ve 2+1 yolcu koltuğu gibi birçok zengin seçeneği de müşterilerine sunmayı sürdürüyor. Ford Trucks araçları, 120 bin km’ye varan uzun bakım aralığı ile işletme maliyetlerinde de önemli iyileştirmeler sağlıyor. İhtiyaca yönelik güç seçenekleri sunan yeni nesil yerli Ecotorq motorları ile donatılmış Ford Trucks araçlar, yakıt tasarrufu konusunda da iddiasını koruyor. Standart donanıma dahil edilmiş disk frenler ve bütünleşik motor freni ile de güvenlik sürekli ön planda tutuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz