Temsa’dan Adıyaman Ünal’a yeni teslimat

0
2578
Renault Trucks


Şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığında 2+1 otobüs yatırımında Temsa ürünlerini tercih eden Adıyaman Ünal Turizm, 8 adet 2+1 Maraton VIP ile filosunu güçlendirdi.

Temsa’nın 2+1 sınıfında tercih edilen aracı Maraton, Temsa’nın Adana shoowrom’unda gerçekleşen törenle Adıyaman Ünal Turizm’e teslim edildi. Törene Adıyaman Ünal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sönmüş, Adıyaman Ünal Turizm Genel Müdürü Cengiz Koca, firma ortağı ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Ahmet Taş, bireysel otobüsçü Bekir Aktoprak, firma  yetkilisi Cumali Akpolat, Mutlu Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Kadir Mutlu, Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, Satış Müdürü Baybars Dağ, Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır, Yurtiçi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Süleyman Yurt ve Ar-Ge Grup Müdürü Osman Dündar katıldı.

2+1 yatırımlarımız devam edecek

Adıyaman Ünal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sönmüş, törende “Temsa ile güzel bir işbirliğimiz var. Temsa araçların 2+1 koltuklu konforundan yolcumuz çok memnun. Üretilen araçlardaki kalite ve randımanın iyi olması da tercihimizin Temsa yönünde olmasını sağlıyor.” dedi.

Şu anda 40 ili Adıyaman ile buluşturduklarını dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sönmüş, sekiz adetlik 2+1 Maraton VIP yatırımı ile müşterilerine daha konforlu seyahat imkanı verecekleri için çok mutlu olduklarını ifade etti. Yolcuların seyahatlerinde artık özellikle 2+1 koltuklara sahip otobüsleri tercih ettiğini kaydeden Sönmüş, “Yolcular yazıhanede bankoya yanaşıp, bilet alırken aracın 2+1 olup olmadığını soruyor. Yolcu hem konforunu hem de cebini düşünüyor. Biz de bu doğrultu da 2+1 otobüs yatırımlarımıza devam ediyoruz.” dedi.

2+1 yatırımında piyasadaki ihtiyaçlara en uygun yatırımın Temsa olduğunun altını çizen Sönmüş, “Koltuk sayısı ve bagaj sığası ihtiyaçlarımıza cevap veriyor. Piyasada 2+1‘de tercih edilen marka Temsa Maraton VIP oldu. Kaptanlarımızdan yolcularımıza herkes Maraton konforunu seviyor. Yakıt tüketiminde de Temsa araçları farkını her zaman gösteriyor.” dedi.

“Temsa’nın başarısı her geçen sene büyüyor

Temsa Satış Direktörü Murat Anıl da Adıyaman Ünal Turizm’in seçimini Temsa’dan yana yapmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Seçimlerini son iki yıldır Temsa yönünde yapıyorlar. Yolcular seyahat sürecinde 2+1 koltuklu aracı tercih ediyor. Yolcu; konforlu koltuk, sağlıklı bir klima, multi medya sistemleri olsun istiyor. Bunlar Temsa Maraton’da layıkıyla mevcut. İşletmeci az yaksın, ilk yatırım maliyeti uygun olsun, servisi bol, yedek parçası bol olsun istiyor. Temsa’nın bunun alt yapısını son beş yılda çok çok iyi oturttuğunu görüyoruz. Bütün bunlar birleştiğinde başarı her geçen sene büyüyor. Biz tüm yatırımcılarımızın satış sonrası sürecinde de yanındayız.” dedi.

Teslimat törenine Adıyaman Ünal Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ünsal Sönmüş, Adıyaman Ünal Turizm Genel Müdürü Cengiz Koca, firma ortağı ve Otobüsçüler Kooperatifi Başkanı Ahmet Taş, Bireysel Otobüsçü Bekir Aktoprak, firma yetkilisi Cumali Akpolat, Mutlu Akaryakıt Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Kadir Mutlu, Temsa Satış Direktörü Murat Anıl, Satış Müdürü Baybars Dağ, Bölge Satış Yöneticisi Fırat Bakır, Yurtiçi Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Süleyman Yurt ve Ar-Ge Grup Müdürü Osman Dündar katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz