Fiat Professional, ağustos ayında fırsatlar sunuyor

0
1214
Renault Trucks


Fiat Professional, ticari taşıtlarda cazip avantajları hayata geçiren yaz kampanyasına tüm hızıyla devam ediyor. Bayram tatili öncesinde ticari taşıt sahibi olmak isteyenler için pek çok fırsat sunan yaz kampanyası kapsamında Fiat Doblo ve Fiorino’ya 5 bin TL peşinat ve avantajlı kredi koşulları ile sahip olunabiliyor.

Fiat Professional, ağustos ayı boyunca 2017 model ticari taşıt sahibi olmak isteyenlere avantajlı fırsatlar sunmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında, 5 yıllık garanti avantajıyla satışa sunulan Doblo Cargo, Fiorino Cargo, Doblo Combi, Fiorino Combi ya da Pratico modellerinden birisini tercih etmek isteyenler, 36 bin TL’ye kadar 20 aya varan vadeyle 0 faizli kredi imkanından faydalanabiliyor.

Daha geniş bir ticari taşıta ihtiyaç duyanlar içinse Ducato modellerinde de avantajlı ödeme seçenekleri sunuluyor. Kampanya kapsamında Ducato Van, Ducato Minibüs ve Ducato Kamyonet modelleri, 60 bin TL’ye 36 aya varan vadeyle 1.15 faizli kredi fırsatıyla satışa sunuluyor. Üstelik, Fiat‘ın tüm ticari taşıt modellerinde ağustos ayı boyunca 3 bin TL nakit indirimi desteği de sağlanıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz