Ford, ağustos ayına özel “0 faiz” fırsatları sunuyor

0
1451
Renault Trucks


Ford, tüm binek ve ticari modellerinde sunduğu “0 faiz” fırsatı ve peşin alım indirimlerini ağustos ayında da sunmaya devam ediyor.

Binek araçlarda ağustos ayına özel “0 faiz” fırsatları ve çekici teklifler

Ağustos ayında devreye aldığı kampanyasıyla müşterilerine binek araçlarda “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko alınması durumunda 36 bin TL, 15 ay ve yüzde 0 faiz kampanyası sunan Ford, bu paketten yararlanmayan müşterileri için de 30 bin TL, 15 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyasını sürdürüyor. Ayrıca, 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere de yüzde 1 peşin alım indirimi sağlanıyor.

Kuga ve Courier Journey modellerinde 20 bin TL, 20 ay ve yüzde 0.99 faizli kredi kampanyası ağustos ayında da devam ederken, “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alan müşterilerine ise 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0.95 faiz desteği sunulmaya devam ediyor. Ağustos ayı içinde satın alınan tüm Ford Focus ve Courier modellerinde, Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim Ford müşterilerini bekliyor.

Ticaride ağustosa özel avantajlı kampanyalar ve “0 faiz” fırsatı devam ediyor

Transit minibüs modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 55 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faiz kampanyasını ağustos ayında da sürdüren Ford, paketten yararlanmayan müşterilerine için 50 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuyor.

Buna ek olarak, ağustos ayında Transit Minibüs Okul Taşıtı modellerinde 50 Bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası, Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında FKasko satın alan müşterilere ise 55 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz kampanyası sunuluyor.

Connect modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda 36 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz kampanyası devam ederken, paketten yararlanmayan müşterilere 30 bin TL, 18 ay, yüzde 0 faiz kampanyası sunuluyor. 0 faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere ise yüzde 2 peşin alım indirimi sağlanıyor.

Ford Custom, Transit, Courier ve Ranger modellerinde “Her Şey Dahil Finans Paketi” kapsamında FKasko satın alınması durumunda ise 24 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası devam ederken, paketten yararlanmayan müşteriler için 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0 faiz destekli kredi kampanyası sunuluyor.

Ford kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi, Ford yetkili satıcılarında ve www.ford.com.tr internet sitesinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz