Fiat Professional ailesi Türkiye’yi geziyor

0
1217
Renault Trucks

Fiat Professional, ekim ayı sonuna kadar 8 ili kapsayacak bir Roadshow’u hayata geçiriyor. Mersin’den başlayacak olan etkinlik, 31 Ekim tarihine kadar sırasıyla Kayseri, Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya, Adıyaman, Adana ve Antalya’yı kapsıyor. Etkinlik kapsamında test sürüşü gerçekleştiren katılımcılara, tüm Fiat Professional modellerinde, markanın mevcut kampanyalarına ilaveten etkinliğe özel bir indirim fırsatı da sunuluyor.

Fiat Professional ailesinin başarılı üyeleri, Roadshow kapsamında Türkiye’deki birçok farklı noktaya uğrayarak, ticaretin ustalarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Etkinlik kapsamında Fiat’ın ticari ürün yelpazesinde mevcut kampanyalara ek olarak özel bir kampanya da hayata geçiriliyor. Anadolu’nun farklı illerindeki Fiat bayileri ile birlikte gerçekleştirilen etkinlikte; Fiat Ducato Van Maxi, Doblo Cargo Plus Maxi XL ve Ducato Kamyonet 4200L sergileniyor.

Fiat Professional’ın Roadshow’unda, markanın pikap pazarındaki temsilcisi Fullback ve Tofaş fabrikasında üretilen Doblo’nun 1,4 litrelik benzinli Fire motor seçeneği ile test sürüşü yapma olanağı da sunuluyor. Ekonomik olduğu kadar teknoloji ve güvenlik özellikleriyle de dikkat çeken Fiat Doblo, konfor seviyesiyle binek otomobilleri, 100 km’de ortalama 7.4 litrelik yakıt tüketimiyle de dizelleri aratmıyor.

Roadshow kapsamında yeni kullanıcıları ile buluşmayı bekleyen Fullback de ilgi çekmeye devam ediyor. Rock, Hardrock ve Fullrock adı verilen üç farklı donanım paketi ile tercih edilebilen, çift kabin gövde tipinde satışa sunulan Fullback, 150 bg ve 180 bg’lik iki sürümü bulunan 2.4 litre silindir hacimli turbo dizel motora sahip. Fiat Fullback hem 4×2 arkadan itişli hem de 4×4 olarak satın alınabiliyor. Fullback konfor ve arazi performansının göz önünde bulundurulduğu 6 ileri manuel ve 5 ileri tork konvertörlü otomatik şanzıman seçenekleri ile satın alınabiliyor.

Mersin’den start alan ve Kayseri Toptancı Hal Kompleksi’nde devam eden etkinlik, 15 – 17 Ekim’de Gaziantep Sebze – Meyve Hali, 18 – 20 Ekim’de ise Kahramanmaraş Sebze – Meyve Hali’nde gerçekleştirilecek. 22 – 23 Ekim tarihlerinde Malatya Sebze – Meyve Hali’nde düzenlenecek olan etkinlik daha sonra 24 – 25 Ekim’de Adıyaman Toptancılar Hali, 26 – 27 Ekim’de Adana Toptancılar Hali ve 30 – 31 Ekim tarihleri arasında Antalya Döşemealtı Hali’nde devam edecek.

Fiat Professional Roadshow kapsamında, model ailesinden birini satın almak isteyen katılımcılar aktiviteye özel olarak markanın mevcut kampanyalarına ilaveten yüzde 2 oranında indirim fırsatından da yararlanabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz