Thermoking güneş paneli ile yakıt tasarrufu sunuyor

0
465

Thermoking, ThermoLite güneş panelleri ile yakıt tüketimini ve yayımı azaltırken akü ömrünü arttıracak sürdürülebilir güç yönetimi çözümü sunuyor. Bu sayede işletme karlılığının da artmasında önemli bir rol oynuyor.

Sert hava koşullarına dayanıklı ThermoLite paneller, kış aylarında, yağmurlu veya gölgeli havalarda bile ünitenin aküsünü şarj ederek akü sorununu ortadan kaldırıyor. Bu sayede ünitelerin akü şarjı için kullanılacak yakıt tüketimi azalırken karbondioksit salınımı da düşüyor.

ThermoLite güneş panellerinin 40W ve 110W’lık iki farklı modeli bulunuyor. Yakıt tüketim maliyetlerinin azalması, karbondioksit salınımının düşmesinin yanı sıra akünün bitmesi engelleniyor ve takviye yapma ihtiyacı ortadan kalkarken, yol yardım maliyetleri de azalıyor. Tüm bu faydalar ile yakıt, servis ve akü değişim maliyetlerinden yüzde 23’e varan tasarruf sağlanıyor. Thermo King, ThermoLite güneş panelleri başta SLXi modeli olmak üzere tüm Thermo King modellerinde, çekicilerde ve tüm soğutucu markalarına uygun.

2008 yılından bugüne kadar Doğuş Otomotiv, sektörde ilk kez müşteri destek hattını kurması, kumanda paneline Türkçe dil seçeneğini ekletmesi, ünitenin kayıt altına aldığı hava hareketlerinin raporunu yazılı olarak veren dokunmatik TouchPrint yazıcının, kapının açıldığı anda soğutmayı durduran kapı duyargasını ve uzaktan müdahale şansı veren TrackingTM uydu takip sistemini standart hale getirmesiyle sektörün dijital dönüşümüne çok önemli katkılarda bulunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here