Endüstriyel aküde ‘Müşteri Çözümleri’ dönemi

0
1130
Renault Trucks


İnci GS Yuasa, endüstriyel akü müşterilerine daha kapsamlı çözümler sunmak ve servis hızını artırmak amacıyla İnci Battery İstanbul Teknik Servis Merkezi’ni 3 Mayıs’ta Tuzla’da açtı. Birçok alanda endüstriyel akü müşterilerine hizmet verecek merkez, Türkiye’de bir ilk.

Bilgi, birikim ve tecrübesiyle ilklere öncülük eden İnci Holding ve GS Yuasa iştiraki İnci GS Yuasa, akü üreticisi olarak sektöründe bir ilke imza atarak satış sonrası hizmetlerini geliştirmek için “Endüstriyel Akü Müşteri Çözümleri” bölümünü kurdu. Bu bölümün bir uzantısı olarak İstanbul Tuzla’da 3 Mayıs’ta hizmete giren İnci Battery İstanbul Teknik Servis Merkezi’nde satış sonrası bakımı, akü takip sistemleri kurulumu ve takibi ile operasyon maliyetlerinin düşürülmesi süreçlerinde müşterilere çözüm önerileri sunulacak.

Yeni teknik servis merkezi hakkında bilgi veren İnci GS Yuasa Genel Müdür Yardımcısı Kadir Kaymakçı, “Müşteriler sadece ürüne değil bütüncül bir çözüme ihtiyaç duyuyor. Bu amaçla kurduğumuz Müşteri Çözümleri Bölümü bünyesinde İstanbul’da açılan servis merkezi ile endüstriyel akülerle ilgili teknik sorunlara yerinde ve hızlı müdahale edebileceğiz. Servis merkezinde akü bakım ve kullanımına ilişkin teknik eğitimler, periyodik bakım hizmetleri, şarj odası kurulum hizmetleri, akü takip sistemi kurulum ve takibi, garanti dönüşlerinin takibi, yedek parça temini, akü bakım-tamir ve yenileme hizmetlerini vereceğiz.” dedi.

Alanında uzman teknik ekip ile sağlanacak hizmetten İnci Battery müşterilerinin yanı sıra endüstriyel akü konusunda çözüm arayan ve garanti dışı farklı marka aküsü olup teknik servis ihtiyacı duyan firmalar da yararlanabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz